ToReBeL Sessizliği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ToReBeL

Kayıtlı Üye
Merhabalar.Ben Mustafa. Samsun doğumluyum. 14 ağustos 1985 yılında dünyaya geldim. İşinde başarılı bir babanın ve sevgisi için her şeyi göze almış bir annenin üç çocuğundan sadece biriyim. Küçüklüğünde haylaz, yaramaz bir çocukluk geçiren ben, yaşadığım olaylar etkisinde kişiliğini oturtmuş ve bu kişilik doğrultusunda kendi hatalarını analiz ederek geliştirmeye çaba gösteren bir bireyim.Zaman zaman zorluk çektiğim hayatımda dilimin kesilmesiyle uzun süre sessizliğe bürünen bir çocukluk geçirdim.Beş yaşında geçirdiğim bir kaza sonucu ve dilime atılan dikişlerin tutmayıp tekrar atılmasıyla uzun süre hayattan soğuyan ve bu olayın sebebi,sorumlusu olarak gördüğüm ablamla yıllardır konuşmayan bir insanım.Sırf bundan dolayı tüm sevgimi kardeşime gösteren ve onun için her şeyden vazgeçmeyi göze olacak biriyim.
Okul hayatında üniversiteye kadar sorun yaşamayan ancak üniversitede hayatın zevk ve eylencesine dalarak yolundan sapan ve sırf bu yüzden üniversiteyi hala okumakta olan bir öğrenciyim. Sekizinci yılımda mezun oldum İNşaat Mühendisiyim.
Hayatı her zaman bir uçta yaşayan ve sevgiden önce aldatılmayı yaşadığımdan tüm duyguları aşırı şekilde yaşıyan bir insanım. Sıkıntım ve sorunlarımı kendi başına halletmeye çalışan, bu konuda yardım etmek istiyenlere sert tepki veren bir insanım.
Kolay kolay sinirlenebilen ve aşırı tepki veren biri olarak kaprisleri mide eklersek koca bir hiçim.Ancak yaşanması gereken koca bir hiç.
İnsanlara güvenmeyen herkesi ve her şeyi en ince detayına kadar inceleyen biriyim. Gezmekten hoşlanan, son zamanlarda müzikten koparak kendimi birçok konuda soyutlayan bir insanım. Sözlerini esirgemiyip sert eleştiri yapan çirkine çirkin güzele güzel diyecek kadar cesur bir insanım.
Birçok konuda araştırma yaparak kendi düşüncelerimi daha iyi savunmaya çalışan sırf biri baktı diye düşüncelerini öğrenmek için yanına gidip konuşan, meraklı, özgüveni yerinde olan bir insanım.
İnşaat mühendisliği okumaktayım ve kendi alanımda en iyisi olmak en büyük hayalim. Hayallerimi gerçekleştirmek için okur, öğrenirim.
Yaşadığım bir çok duygunun sonunda artık çoğu şeyden soğuyan ve hayatı fazla kaale almadan karşıma çıkan her fırsatı değerlendiren bir insanım.
hayatta yaşamam gereken birçok duyguyu defalarca yaşadım. Yaşamadığım duyguları yaşamak için nefes almaya devam edeceğim. Ve herşeyden öncesi insanı insan yapan düşünceleri ise kendi varlığımı göstermek için düşünmeye devam edeceğim...

ToReBeL

Moderatör tarafında düzenlendi:
---> ToReBeL Sessizliği

Kişisel sayfanız bu şekilde olmamalıdır. Güncelleme yi birinci mesajınızda yapmanız gerekmektedir. Bölüme ait Örnek konumuz mevcuttur. Ona bakarak düzenleme yapabilirsiniz.

---> ToReBeL Sessizliği

Kişisel sayfanız bu şekilde olmamalıdır. Güncelleme yi birinci mesajınızda yapmanız gerekmektedir. Bölüme ait Örnek konumuz mevcuttur. Ona bakarak düzenleme yapabilirsiniz.

yazdığım ilk sayfaya ekleyeceğim grifikler yeterli olmuyor hepsi için tüm hepsini bir sayfada toplamam mümkün olmuyor o yüzden süslemeleride yapmak için gereken grafik sayısını mesaj paneli kaldırmıyor fazla kullanıldığını söylüyor örnek konunuza baktım ve baktığım kişisel sayfayı güzel bulmadım bende kendi sayfam olduğu için ona göre düzenledim sonuçta kişisel sayfa doğru şekilde yapmıyorsam konuyu komple silebilirsiniz paylaşacağım şiirler 100den fazla yazılar 100den fazla uzunluk olarak mesaj yazılan yer karakter sayısını kabul etmez forumlarda kabul etsede sayfa açarken forumu kasar ve girilemez girilemicek bir sayfa yapmanında anlamı olmadığını düşündüğüm için bu şekilde açtım kendi sayfamı kendi isteğimle süslüyorum

---> ToReBeL Sessizliği

tamam sen sayfayı komple sil bu şekilde peşpeşe olup çirkin bir sayfa çirkin bir görüntü olacağına hiç olmasın daha iyi hadi kolay gelsin size saçma bir uygulama ve mantık yok bunda

---> ToReBeL Sessizliği

Sayfanızın iyi olması için söyledik. Yardım istemiyorsanız o başka.Burada şiir paylaşımı olmuyor. Şiir bölümümüz zaten mevcut forumda.

sizin istediğiniz üzere konu kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri