Tip Ve Boy ?

KarameLa*

Bayan Üye
Sevgili Dediğin Koluna Değil, Yüreğine Yakışmalı..Ve Öyle Gelip Gecici Bir Heves Değil, Sonsuza Dek Nefesin Olmalı..

Can Yücel

Arkadaşlar Sizce Bi İlişkide Tip, Boy V.b Şeyler Önemli mi? İlla Sevgilin Yanına Yakışmalı mı? Benim Sevgilim Benden 3-4 Cm Kısa Ve Yakışıklı Değil. Ama Şu Hayatta Beni Onun Kadar Anlayan, Tanıyan, Seven Yok.. Bende Onu Cok Seviyorum. Tipinden Önce Kişiliğine, Fikirlerine Aşık Oldum. Kimse Beni Onun Kadar Mutlu Etmedi Ve Bazı Arkadaşlarım "Tipsiz,Yakışmıyorsunuz Ayrıl Bence" Diyorlar. Sizce Mantıklı Olan Ne ? Boş Beyinli Ve Yakışıklı Biriyle Cıkmak mı ? Yoksa Tipsiz Ama Kişiliği Ve Karakteri Düzgün Olan Biriyle Cıkmak mı ?

---> Tip Ve Boy ?

Bi İlişkide Tip, Boy V.b Şeyler Önemli mi?
İlişkide bunlar önemli değil zaten -)

Ama ilk bakışta etkilenmediğin birinden nasıl olurda bi ilişkiye başlayabilirsin.

atıyorum sanal bi ilşki düşünün aylarca yazıştınız deli aynı zamndada divanesiniz :)

ama pat bi cam açılıyor ne oldu yada buluşuldu ?

Soruyorum size o kişi isterse beni benden daha ii tanısın ve anlasın.

Ben etkilenmediğim bi adamla beraber olmam.

ya buluşcam yada onu görücem.

o şekilde hem onu hemde kendimi kandırmış olurum.

yani benim beğendiğim adamda dünya 1.liği falan olcak diyede bi kaygım yok güzel baksın yeter :)

Ki.. bende hazırsam aşık olmaya boşluktaysam yaşanılacak bişeyler varsa kaçınılmazdır artık o saaten sonra....

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri