Time dergisindeki Türkiye fotoğrafları

Mjoy

Kayıtlı Üye
1_3828.jpg

2_3577.jpg

6_2997.jpg

4_3417.jpg

5_3222.jpg

3_3494.jpg

7_2791.jpg

8_2597.jpg

9_2390.jpg

10_2295.jpg

11_1986.jpg

12_1776.jpg

---> Time dergisindeki Türkiye fotoğrafları

Biz ülke olarak her halimizle güzeliz....kıskananlar az öte de oynayın...

Iyi birsey cekselerdi sasirirdim zaten.
Neden acaba kinu basligini okudugumda boyle resimlerin oldugunu tahmin edebiliyordum?

Cevabi yine ben vereyim. Cunku turkiyeyi hep boyle gormek istiyorlar ve kotu olarak yansitmak istiyorlr. Savas edasinda ki misira yaptiklarini turkiyeyede yapsinlar. Darbe yaptirabilsinler.
Ama hadedin dedigi gibi hadi hadi diger tarafta oynayin

Neden acaba kinu basligini okudugumda boyle resimlerin oldugunu tahmin edebiliyordum?

Cevabi yine ben vereyim. Cunku turkiyeyi hep boyle gormek istiyorlar ve kotu olarak yansitmak istiyorlr. Savas edasinda ki misira yaptiklarini turkiyeyede yapsinlar. Darbe yaptirabilsinler.

İyi bir şeyden kastın ne mesela ?
Ben bu karelerde bir art niyet göremedim.
Atatürk bayraklı kemalistine de yer verilmiş,namaz kılan muhafazakarına da. Polisle çatışma esnasında çekilmiş poza da yer verilmiş ,polisle hatıra fotoğrafı çektirene de, Atatürk potresine de yer verilmiş,Başbakan'a da...

Problem ?

Bu resimlerde hiçbir art niyet yoktur. Onlar bizim gözümüzde büyüttüğümüz kadar bizi takmıyorlar bile..
Eğer kötü resimler çıkmışsa burda veya başka bir yerde suç bizdedir.
Güzel yönlerimizi gösteremediğimizdendir..

Son düzenleme:

İyi bir şeyden kastın ne mesela ?
Ben bu karelerde bir art niyet göremedim.
Atatürk bayraklı kemalistine de yer verilmiş,namaz kılan muhafazakarına da. Polisle çatışma esnasında çekilmiş poza da yer verilmiş ,polisle hatıra fotoğrafı çektirene de, Atatürk potresine de yer verilmiş,Başbakan'a da...

Problem ?

o arkadaş gözlüklü boşver :Ç

7_2791.jpg

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] art niyet aransaydı bu resim olmazdı bence

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri