Teröristlerin sefil hayatlarndan resimler !!!

Sewde

Bayan Üye
Beni ÖLdürmeye KaLkan SizLerdiniz Ha.. Tüh Size Yazık ...

İbretLik oLsun Bu ResimLer ...

sef.jpg

sef1.jpg

sef2.jpg

sef3.jpg

sef4.jpg

sef5.jpg

sef6.jpg

sef7.jpg

sef9.jpg

sef11.jpg

sef13.jpg

sef15.jpg

sef21.jpg

sef19.jpg

sef22.jpg

sef24.jpg

sef29.jpg

---> Teröristlerin sefil hayatlarndan resimler !!!

Sefalet icinde hayvan gibi yasamaya hem layik hemde mahkumlar. Gebersin kopekler.

Sefalet icinde hayvan gibi yasamaya hem layik hemde mahkumlar. Gebersin kopekler.

Merhaba Yeşil kardeşim.

Biliyordum perişan olduklarını ama bu kadar beklemiyordum.

Bir insan olarak kendimden çok utandım.

Benim cennet ülkemin bazı insanlarının bu durumlara düşmesi gerçekten çok vahim,çok üzüntü verici.
Bu çocuklar diyelim,hangi şartlarda bu duruma getirildiler biz ayrıntılı olarak bilmiyoruz. Eminim her birinin içler acıtan gerçekleri vardır.

Ama bu bizim terörden nefretimizi engellemez. Haklılar mı değiller tabii.
Ama bunlar hayatlarına bozuk para kadar,veya bir köpek kadar değer verilmeyen çocuklar.

Gönül isterdi ki hiç böyle birşeylere bulaşmasalardı.

Öncelikle bu garibanların terör örgütünden kurtarılmasını ben şahsen çok istiyorum.

Son olarak, insanlara beddua veya küfür etmekten vazgeçin lütfen.
(Kanlı düşmanlarımız olsa bile).

Neden derseniz?,
Bu hareket

1-sizin edebinizi gösteriyor diye düşünür insanlar.
2-Ya bir de, haksız yere küfür veya beddua ediyorsanız, Allah korusun geri size dönebilir.

Ben sizin ne kadar zarif ve güzel gönüllü olduğunuzu biliyorum ama başkaları benim gibi düşünmüyebilir.

Sizleri çok seviyoruz.
( Bu söylediklerimiz ise bu sevgimizdendir. Lütfen hoş görüp bağışlayın).

Saygılar

Merhaba Yeşil kardeşim.

Biliyordum perişan olduklarını ama bu kadar beklemiyordum.

Bir insan olarak kendimden çok utandım.

Benim cennet ülkemin bazı insanlarının bu durumlara düşmesi gerçekten çok vahim,çok üzüntü verici.
Bu çocuklar diyelim,hangi şartlarda bu duruma getirildiler biz ayrıntılı olarak bilmiyoruz. Eminim her birinin içler acıtan gerçekleri vardır.

Ama bu bizim terörden nefretimizi engellemez. Haklılar mı değiller tabii.
Ama bunlar hayatlarına bozuk para kadar,veya bir köpek kadar değer verilmeyen çocuklar.

Gönül isterdi ki hiç böyle birşeylere bulaşmasalardı.

Öncelikle bu garibanların terör örgütünden kurtarılmasını ben şahsen çok istiyorum.

Son olarak, insanlara beddua veya küfür etmekten vazgeçin lütfen.
(Kanlı düşmanlarımız olsa bile).

Neden derseniz?,
Bu hareket

1-sizin edebinizi gösteriyor diye düşünür insanlar.
2-Ya bir de, haksız yere küfür veya beddua ediyorsanız, Allah korusun geri size dönebilir.

Ben sizin ne kadar zarif ve güzel gönüllü olduğunuzu biliyorum ama başkaları benim gibi düşünmüyebilir.

Sizleri çok seviyoruz.
( Bu söylediklerimiz ise bu sevgimizdendir. Lütfen hoş görüp bağışlayın).

Saygılar

Bir cogunun kandirilarak orda oldugu asikar.
Simdi hukumet aslinda tamda dediginiz gibi yapmaya calisiyor, tekra geri kazanmaya calisiyor ama bunada itiraz ediyorlar.
Evet, kandirildilar bir cogu ve belki cogu pisman oyle bir hayattan ama bu varsayimlarin hic biri onlarin mahsum insanlari oldurdugu ve olduruyor oldugu gercegini degistirmiyor.

Mecburen, isteyerek yada istemeyerek bir sekilde mahsum insanlari okduruyorlar ve onlara avimam soz konusu olamaz.

Ozaman soyle bir dua edebilirim.
ALLAH onlari islah etsin hidayet versin dogru yola dondursun eger bunlar olmayacaksa kahru perisan etsin ALLAH onlari.

O zaman soyle bir dua edebilirim.

ALLAH onlari islah etsin hidayet versin dogru yola dondursun.

Merhaba sevgili yeşil.

Ne olur du yani?, şöyle yukarıdaki gibi, türk insanına,türk kızına vede dini islam olan bir insana yakışacak şekilde dua etseniz?,güzel sözler söyleseniz?.

Ha ne olurdu?!!!!!!!!!!.

Yaradan inşallah bundan sonra dilinizden de,gönlünüzden de, güzel sözler ve hayırlı dualar çıkmasını nasip eder size.

Benim güzel gönüllü, kara gözlü insanıma ancak güzellikler ve hayırlar yakışır.

Teşekkür ediyorum.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri