Tek Umudum Sözlerin..

Je0qen*

Bayan Üye
yaLnızLık aksamları baslar yine paramparca kalplerden sızarcasına.. Sözler yine caresiz ne desen gidecek, kalpler yine umutsuz ne desen gelmeyecek.. Elde kalan yazık atılacak sevda kırıntıları.. Gözlerinde kahrolası gülümseme ve dillerinde küçüksün sevemessin alayları.. Oysa el değmemiş mutluluklarımız vardı bizim.. Düşlerimiz fark ettirmiyordu yaralarımızı..Küçücük yüreğime sığdıramadığım yerini sebebini bilmediğimiz vedalar süslüyordu.. Düş’lerime düşen gözlerin ne yapsan yol almıyordu ve ben yine avutuyordum yüreğimi.. Dayan Can.. dayan..
Herkese inat rolüme sarılıp varlıqının kuvvetiyle yasarken , bir gün sende güleceksin elbet sözlerine inandırıyordum kendimi .. Umutların hiç bitmesin küçüğüm nameleri hayatta tutan ..
Deryalar bile rahatlatmıyor içimi düş’lerimdeki gözlerinden.. En güzel renqim oluyor gözlerinin yeşili ve ben onlarla huzur buluyorum..
Bir gece yine yitirmişken tüm ümitlerimi aydınlanıyor gecem sözlerinle .. Tek bir umut tanesi bile can veriyor tebessümüme .. Sadece dinliyorum.. nefesin bile neden bu kadar hayat oluyor anlamıyorum.. Tek bildiğim kahrolası yüreğimin adını bile duyunca çıkacak gibi çarpması..
Sözler bir bir dökülürken dudaklarından sancım artıyor .. Kendine iyi bak sözü bu kadar acı verir mi insana.?? Oysa Biz iyiydik hep.. Hep iyi bakıyordum sana.. Şimdi neden kendime iyi bakmalıydım .. Sustun.. O kadar söylencek söz varken neden susardın susardık akıl almaz..
Gitme demek zor mu bu kadar !! Gidersen bitecek umutlar sönecek tüm ışıklar demek bu kadar zor mu ?? Sustuk.. Susmalıydık söylencek okadar sözn arasında susuşlarımız bile kaybolsada... Peki senin istediğin gibi olsun .. git.. Kalbime iyi bak.. Kendine iyi bak..
Son bir şey daha ve SON KEZ bak gözlerime “Seni Seviyorum” ..

Dry & ipq

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri