Soriano: "Carlos Aynı Carlos"

crazy___55

Kayıtlı Üye
carlos0601012ut7.jpg

Barcelona'nın "Türkiye Taraftar Derneği"ni görmek için geldiği İstanbul'da, yakın arkadaşı Nevid Niravan'a Fenerbahçe-Galatasaray maçını izlemek istediğini iletip, tribünde yerini alan Barcelona 2. Başkanı Ferran Soriano, derbiyi yorumladı. İşte Soriano'nun gözlem ve yorumları:

"Stada girdiğimde benim için büyük sürpriz oldu. İnanılmaz bir atmosfer ve arkadaşca bir çevre ile karşılaştım. Bu, benim Türkiye'de tribünden izlediğim ilk karşılaşmaydı. Barcelona-Real Madrid maçlarındaki heyecanın aynısını burada da gördüm. Türkler çok canlı ve bizim deyimimizle ‘elektrikli bir seyirci'ye sahipler. Biz, İspanya'da böyle taraftarlara sahip değiliz. 90 dakika boyunca takımlarına destek verip, çok fazla ses çıkarıyorlar.

Çok kaliteli bir derbi

Mücadelede herhangi saldırgan bir tavır görmedim. Arjantin'de Boca Juniors-River Plate karşılaşmasını da yerinde izlemiştim. Ancak İstanbul'daki derbi çok daha kaliteli. Oyun kalitesi tahmin ettiğim gibi çok yüksekti. Avrupa seviyesinde bir maçtı. Çok beğendim. İlk yarıda Galatasaray oyunu kontrol etti. İkinci yarı ise durum tam tersi gelişti. Fenerbahçe, çok daha fazla pozisyona girdi. Ev sahibinde Lugano'nun, Galatasaray da ise Barış Özbek'in performansı dikkatimi çekti. Roberto Carlos içinse ayrı bir parantez açmak gerek. Real Madrid'de oynadığı rolü burada da üstleniyor. Hücuma çıkmayı çok seviyor, ancak defansta bazen aksaklık yaratıyor. Yine de Carlos aynı Carlos. Oyun içinde attığı deparlarla, bazı pozisyonlarda rakip oyunculara fark bile attı."

http://www.fenerbahce.com/haberler/26072.php

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri