Son kez ricam herkes baksın Adminler ve özellikle 1993nac1993

SantaFE

Kayıtlı Üye
kardeş takma bunları yaw hayyatn hiç lezzet alamadım ben 23 senedir isyankarım boşver allaha bile haşa küfür ettim ben adammıyım ya boşver benim sizin gibi temiz insanların arasında işim yok boşver kardeş. Sen özür diledin bu senin büyüklüğündür erdemli olmandır , bende hepinizden özür dilerim son kalan ismim santafe 'ydi buda böyle bi hatıra kalsın saolun aranızda hep mutlu oldum bazen tartışmalar oldu hiç önemli deil hepinizden özür dilerim . İnş. bir gün adam olurum bende belkide söylediklerinde haklıydın beni affet tekrar artık aranızda olmamaya karar verdim çünkü foruma kirlilik vermek istemiorum adımız çıkmış9 a inmez 8 e tüm güzel günlerin hatrına sizi allaha emanet ettim ve mutlu son :) herşey için saolun

llÖzkanll eğer duyuyosan söyliyim kardeş harbiden senin gibisini tanımadım çok saol kardeşim çok emeğin var üstümde allah hepinizden razı olsun ii çalışmalar , hayatınızda mutluluklar dilerim allaha emanet olun...

Her zaman ki gibi ßy Marlboro hepinizi seviorum

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri