solidworks kursu

sayisalanaliz

Kayıtlı Üye
SOLIDWORKS KURSU

SolidWorks, tasarımı temel alan felsefeyle yola çıkmış daha hızlı, daha pratik ve daha karmaşık yüzeyli ürünler tasarlamanıza yardımcı olan tasarım fikirlerinizde kullanım kolaylığı ile maliyetten ve zamandan kar etmenizi sağlayan esnek, kolay ve güçlü modelleme yeteneği olan bir Bilgisayar Destekli Tasarım (CAD) yazılımıdır. Bu özelliklerinden dolayı dünyada ve ülkemizde en çok tercih edilen tasarım programı SolidWorks'tür.

Eğitimlerimiz son sistem bilgisayarların bulunduğu eğitim ofisimizde yapılabileceği gibi yerinde eğitim de (firmanızda, eğitim kurumunda) verilmektedir. Standart grup eğitimleriyle zamanınızı boşa harcamayın. Profesyonel tasarımcı olmak isteyenlere özel eğitim fırsatlarıyla Sayısal Analiz hizmetinizde.

Hedef Grup: Mühendisler, Mühendislik Fakültesi Öğrencileri, Teknik
Öğretmenler, Teknoloji Fakültesi Öğrencileri, Teknikerler, Teknisyenler, Tasarıma İlgi Duyanlar
ve Meslek Edinmek İsteyenler

Bitirme Belgesi: Sayısal Analiz Başarı Belgesi

EĞİTİM ALTERNATİFLERİ

1-BİREBİR SOLIDWORKS EĞİTİMİ

Birebir Özel SolidWorks Eğitimi: İstenilen konu ve detaylara göre saati değişmekle beraber standart solidworks birebir özel dersi 30 saat sürmektedir. Ayrıca ders dışı verilecek proje ve ödevleri yapmak için ayıracağınız toplam zaman ise 120 saattir. Toplam eğitim süresi 150 saattir. Bu süre sonunda profesyonel bir tasarımcı olacak seviyeye geleceksiniz. Eğitim birebir, son sistem bilgisayarlar, dijital kumpas ve uygulama örnekleri ile uygulamalı, proje ağırlıklıdır. Eğitim süresince ders dışı çalışmalarınızda sınırsız mail desteği verilmektedir. Yani çizemediğniz takıldığınız ürünleri çizip anlatımlı olarak size geri gönderiyoruz.

Birebir Eğitim Süresi: 30 Saat

Evde çalışma süreniz: 120 Saat

Toplam Eğitim Süresi: 150 Saat

Eğitim günleri: Eğitim merkezinin ve sizin müsait olduğunuz ortak bir zamanda

2-ÖZEL GRUP SOLIDWORKS EĞİTİMİ (3 KİŞİLİK)

Özel 2-3 kişilik grup eğitimleri bizim oluşturabileceğimiz grup olabileceği gibi sizlerin oluşturacağı gruplar şeklinde eğitim verilmektedir. Eğitim son sistem bilgisayarlar, dijital kumpaslar ve uygulama örnekleri ile uygulamalı, proje ağırlıklı olarak işlenecektir.

Eğitim Süresi :36 Saat-6 Hafta

Evde çalışma süreniz: 120 Saat

Toplam Eğitim Süresi: 156 Saat

Eğitim günleri: Eğitim merkezinin ve sizin müsait olduğunuz ortak bir zamanda

3-BİREBİR ÖZEL SOLIDWORKS UYGULAMA DERSLERİ

SolidWorks eğitimi almış veya bilen profesyonel seviyede tasarımcı olmak isteyenlere özel birebir özel eğitim.
Eğitim son sistem bilgisayar, uygulama örnekleri ve ölçme aletleriyle uygulamalı olarak yapılmaktadır. Eğitim içeriği ve uygulama örnekleri istenilen alana göre yapılmaktadır. Eğitim haftada 3 saat şeklinde ve ayda 12 saat şekilnededir. Her hafta bir ürünün tasarımı üzerinde durulmakta ve ürünün fikirden imalata hazır hale gelene kadar geçtiği tasarım süreçleri detaylı olarak incelenecektir.

Eğitim Süresi: Katılımcının isteğine göre belirlenir

Haftalık Ders Saati: 3 Saat (Haftalık ve aylık ders saatleri sizin isteğinize göre düzenlenebilmektedir)

Eğitim Günleri: Eğitim merkezinin ve sizin müsait olduğunuz ortak bir zamanda

Solidworks Kursu İçeriği

SolidWorks Katı Modelleme Eğitimi (Solid Modeling)
SolidWorks Yüzey Modelleme Eğitimi (Surface Modeling)
SolidWorks Montaj Modelleme Eğitimi (Assembly Modeling)
SolidWorks Animasyon-Simülasyon Eğitimi (Animation-Simulation)
SolidWorks Teknik Resim Eğitimi (Technical Drawing)
SolidWorks Sac Metal Modelleme Eğitimi (Sheet Metal Modeling)
SolidWorks Çelik Konstrüksiyon Eğitimi (Steel Construction)
SolidWorks Endüstriyel Tasarım Eğitimi (Industrial Design)
SolidWorks Borulama Eğitimi (Routing)
SolidWorks Görselleştirme Eğitimi (Render)
SolidWorks Konfigürasyon Eğitimi (Configuration)
SolidWorks Akıllı Tasarım Eğitimi (Intelligent Design)
SolidWorks Tasarım Teknikleri Eğitimi (Design Techniques)
SolidWorks Maliyetlendirme Eğitimi (Costing)
SolidWorks Plastik Enjeksiyon Kalıp Tasarımı Eğitimi (Plastic Injection Molding)
SolidWorks Sac Metal Kalıpçılık Eğitimi (Sheet Metal Molding)
SolidWorks Statik Analiz Eğitimi (Structural Analysis)
SolidWorks Dinamik Analiz Eğitimi (Dynamic Analysis)
SolidWorks Titreşim Analizi Eğitimi (Vibration Analysis)
SolidWorks Burkulma Analizi Eğitimi (Buckling Analysis)

info(at)sayisalanaliz.net

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri