Şok Şok Şok akŞaM 21.oo da ... !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya ben bu ReziL'i bi yerden çıkarcam nan bu OrcuN. muduR ???? :D:D:D

Ya bi ara Siz Base Kalın Tek Başıma Mücadele Edicem..

Son Bişey daha ServeR Onların Olmasın WALL Diye banlıcaklar eminim :) =)

Ya ben bu ReziL'i bi yerden çıkarcam nan bu OrcuN. muduR ???? :D:D:D

Ya bi ara Siz Base Kalın Tek Başıma Mücadele Edicem..

Son Bişey daha ServeR Onların Olmasın WALL Diye banlıcaklar eminim :) =)

Eed Orcun :D Dier Nicki Mindark :D Tek Başına Uzunu Tutar Adam Sokmaz :D B Ye Ne Zaman Gitmek İstese Ben Gidicem DEdimde Kavga Ederdiq :D:D:D:D

Maçı Özkan Tek Alır Bee Harbi Rakipler Bot :D

beyler fazla kaptırmayın :)

dusman degıller ark onlarda . sadece mac rakıbımız . ıyı olan kazansın .

agır yorumlar olmasın

yannız oyle yorumlardan sonra yenilirseniz cok fena olurr büyük konuşmamak gerek ama kalbimiz filan sizinle yani düşlerteam :D

Ndn Güvenmiyim ki Yahu =) Tabi Siz Fake Team ÇağırmaSsanıZz ki ÇağırSan da bişi değişmicek gibi GörüyoRum :)

Canım Bende CFG Açsam Bende Yenerim Ne war bunda.Ben Dün gece Hilesiz bi şekilde 12 Farkımı Attım Hileyle Adam Olunmaz Bunu Bil Kızdırma Beni :mad:

Kardeşim bak dün yendin insanca Tebrik Ettim we dün int CAfedeydim oynayamıyordum Pc DAndikti

Buqün senle ewde oynadımm Buqünee KAdar Bir Kere Bile Hileyle oynamışssam Ellerim Klavyeye yetişmesin bi daha;)

Kardeşim bak dün yendin insanca Tebrik Ettim we dün int CAfedeydim oynayamıyordum Pc DAndikti

Buqün senle ewde oynadımm Buqünee KAdar Bir Kere Bile Hileyle oynamışssam Ellerim Klavyeye yetişmesin bi daha;)

Bak kardeşim inanmazsan Özkan a sor onada Söyledim Kuzenimdeydim Bugün senle VS yaparken PC si Çook Kasıyodu Silahı falan zor alıyodum.Bende Yalan Yok Olmazda

Bu Konuşma Burda Bitmiştir. Saat 9'da herşey açığa çıkar.Bu arada Rocker Bişe Sorucam. gece 01.00 de Cafede Ne işin war :S Bana Saçma Geldi

İnternet CAfe'nin PC'lerine Format ATıyorduqq Tam Bitti Msn açtımm Abim Söledii bana Msndenn ;)

daha sakin ,

dedıgım gıbı sonucu hep bırlıkte gorucez kımse kımse kucumsemesın

+

hakem ıstersenız hakemde tutarız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri