Şok Şok Şok akŞaM 21.oo da ... !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tyler CASANOVA yı dün Gece 01:00 de 12 Farkla Yendim.Ona Göre Konuş.Sana VS Teklif Ettim Cevap Gelmedi ! ;) Yinede İyi Olan Kazansın.HİLESİZZ

bende azonce teke tek vs de

Mr tyLer arkadası farklı bır sekılde yendım

ılk devre 10a 5

ıkıncı devre 10a 4

screen koymuyorum yuzu burda ;)

neyse aks***ı mac guzel geccek sımdıden basarılar

Tyler CASANOVA yı dün Gece 01:00 de 12 Farkla Yendim.Ona Göre Konuş.Sana VS Teklif Ettim Cevap Gelmedi ! ;) Yinede İyi Olan Kazansın.HİLESİZZ

Tyler Bos VEr Bılader BEn Burdayım Bu Gunde BEn SAna 11 FArk ATmadımmı Ha YAlansa Soyle Neyın HAvasını ATıyosun...!

yazarken kullandığımız üsluba dikkat edelim..

Moderatör tarafında düzenlendi:
ne önemı war ?

önemLı oLan maç sanırım

umarım kayboLmazsınız ...

başarıLar dıLLerım

Kaybolmayızda Ne GEregı VArdı Sımdı Bu vs MAcının SIteye Yansıtmanın O Kendı Yendıgını ATarsa BEnde Kendı YEndıgımı ATArım AMa Onemlı Olan AKs ***i Mac Dıgerlerı Onemlı DEıl Kolay GELsın Cumleten..:!

11 farkmış 25 farkmış bunlar boş...! 5 vs 5 Maç Demek Takım Oyunu Demektir ve Karşı Rakibin Oyuncuları ne kadar iyi olursa olsun ( tabi kendi takımımızda da biraz tecrübe olsun yani =) ) Takım Oyununu En iyi Yapan Kazanır. Bu Yüzden Maçta GörüCeZz. Şimdiden qL...

h0nest Sen Bizim Teamı Az Çoq Bilion Bizle Maça Çıqtın :D Biz de Şuan O ReziL Var Ben Var Sen Var Bizi Tanımıolar :D Tyler De Tanıyorum Casanovayıda 2 Side Bot :D:D:D Akş***i Maç %10000 Biz Yencez Hemde Farkla :D Kimse Boşuna Yorulmasın :D

h0nest Sen Bizim Teamı Az Çoq Bilion Bizle Maça Çıqtın :D Biz de Şuan O ReziL Var Ben Var Sen Var Bizi Tanımıolar :D Tyler De Tanıyorum Casanovayıda 2 Side Bot :D:D:D Akş***i Maç %10000 Biz Yencez Hemde Farkla :D Kimse Boşuna Yorulmasın :D
şımdı ben bu cocun anLındanmı öpim

hedıyeLeremı boyımm :50:

dusLerforum ...

yenıLSekte güwenımız warya yeter

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri