Slm Mİllet

TOYGAR_BJK

Kayıtlı Üye
ben ankaradan toygar herkez kısa kısa yazmış dur sitenın en uzun tanıtım yorumunu yapıyım ben 21 yaşında 185 boyunda göz rengım gıydıgım kıyafete göre degişen garip bişi yeşıle çalan mavi neyse ilkokul üç e kadar akderede sonrada yenimallede orta okula noktayı koydum. liseyi yatılı bir şekilde demette okudum (ailem benı ıstemedıgı ıçın yada baş edemedıgı ıçın degıl çocukluk aklıyla hababam sınıfına özendım zorla gıttım :D )3 yıl dersaneye gittim ilk sene ögretmenlik kazandım gitmedım 2 sene hemen hemen yıne aynı puanı aldım aldım 3. sene özel sorunlarımdan dolayı sınava tam girmedım dıye biliriz ama açık ögretim işletme ögrencısıyım 1 sınıf okuyorum amacım askerlıkten kaçmak degıl okulumu bitirip açıktanda olsa üniversiteli olmak şuanda mütaitlik , emlakcılık ve galericilik yapıyorum hepsı nasıl oluyor dıye sormayın uzun ve saçma bir olay sonucu bu duruma duştum çok sıkıntılı gunler geçiriyorum malumunuz piyasa çok kötu o yüzden sitres atmak arkadaşlarımla dertleşmek için burdayım inş. güzl vakit geçiririz. . .bu arada evın tek ogluyum biraz şımarıgım ama çok ıyı bırısıyım:D

Son düzenleme:
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri