sizce AKP kapatılır mı?

AKP kapatılsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    49
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
demokrasiyi herşeyden önde tutan birisi olarak bir ideolojiyi siyasi meydanda somutlaştıran partilerin kapatılmasına karşıyım ve akp de kapatılmamalı neden?

çünkü akp sadece birilerinin partisi değil içinde birçok insanı barındıran bir parti birilerinin hatasının ceremesi bu insanlara ödettirilemez....

akp yi kapatma durumuna getiren insanların siyasi yasak alması daha geçerli bence çünkü bir parti kapanır diğeri açılır yine aynı yüzler yine aynı işler zuhur eder.

ekmek olmuş 750 krş kimi yerlerde ise 1 ytl elektrik desen faturalar insanları mahvediyor.. memur maaşları çok komik... emek çoook ekmek yoook bu mantıkta işleyen sistem kaldırılmalı tabii ama parti kapatmak çözüm değil siyasi yasak olmalı bence

kardesım bugun devletın basında bı mhp bı chp olsa daha mı ii olacaktı
tutturmussunuz ekmek 75 ykr dıye sankı muhalıf partılerden biri basa gecınce cok mu ii olacaktı

inan bana dostum iktidar iyiki akp
eger iktidar akp olmasaydı
o zaman gorurdun bu devleti

mhplılere de soruyorum
koalısyon zamanında ulke nasıldı kardeslerım
bun uda goz onunde bulundurun o zamanlar ulke olarak ekonomık krıze
girmedık mı?

k.bakmayın pc yavaslayınca fazla yazmısım :(
1 kac kere cvplaya bastıgım ıcın boyle oldu

Son düzenleme:
admınlerım flood yaptı sanmayın
yanlıslıkla yazılan 2 mesajımın sılınmesını taleb edıyorum :)

Son düzenleme:
tutturmussunuz ekmek 75 ykr dıye sankı muhalıf partılerden biri basa gecınce cok mu ii olacaktı

mhplılere de soruyorum
girmedık mı?

ben ne mhp yi ne chp yi ne şu an meclisde olan hiç bir partiyi istemem zaten bu ülkenin başında hepsinin emelleri çıkarları aynı kimi sağda kimi sol! da
istediğimi yazarsam provoke olarak anlaşılabilir bu nedenle yazmıyorum ama akp anamızı ağlattı onu biliyorum

ben ne mhp yi ne chp yi ne şu an meclisde olan hiç bir partiyi istemem zaten bu ülkenin başında hepsinin emelleri çıkarları aynı kimi sağda kimi sol! da
istediğimi yazarsam provoke olarak anlaşılabilir bu nedenle yazmıyorum ama akp anamızı ağlattı onu biliyorum

akp ne yaptıda ananızı aglattı kardes
senın aklındakı partı basa gecseydi bakalım neler olacaktı bıde onu dusun

akp partıler arasında en iisi bundan eminim
akpden sonrada BBP en iisi kardes

bunlar dısında hıc bır partı basa da gecse basarılı olamaz

aynen katılıyorum
akp nin kapatılması ülkemiz için kazanç değil büyük bir kayıp olacağına inanıyorum asıl neden AKP yi kapatmak degıl Bazı bilinmeyen Seylerın üstünü kapatmak... başbakanımız herzaman kalbimizde çekemeyenler çatlasın..hahahahahaha

bravo bravo bravo bravo aynen katılıyorm :)

Görebildiğim kadarıyla size yazın ortasında kömür verdiler.

Ama su veremiyorlar.

Bu cehennem gibi sıcaklarda su bulamayıp ama kömür sahibi olmak nasıl bir duygu bilemiyorum.

İnsanın canı sıkılır.

Devlet yönetimi tarihine geçer mi, geçmez mi bilemem bu enteresan hizmet çeşidi. Ama dünya siyasi tarihine geçmeli.

Çünkü siz de yazın ortasında size su veremeyen, ama kömür verenleri takdir edip oy verdiniz.

*

Doğrusunu isterseniz bu yaptıkları yeni bir şey değil.

Çağdaş insanın kaçınılmaz gereksinimleri yerine, onları kandırmak, gözlerini boyamak için bu hep böyleydi.

Diyelim ki; her kasabayı il yapmak...

Her ile binasız-hocasız birer üniversite kondurmak...

Ve o üniversitelerden mezun olmuş ama sokakta kalmış on binlerce gence birer iş bulmak yerine "milletvekili olma hakkı" vermek...

Çağdaş eğitim yerine karanlık bodrum katlarındaki tarikat kursları...

Yaşadıkları bu dünyadaki tüm uygar olanaklardan yoksun saf insanlara atılan din-iman nutukları...

Yaz ortasında susuz kalmış insanlara kömür vermekti.

Ramazan çadırları...

Fak-Fuk-Fon’lar...

Çiftçinin ürününe pazar bulmak yerine, avanta krediler...

İnsan gibi yaşama koşulları yerine gecekondu afları...

Her işsiz-güçsüze bir cep telefonu, iki kredi kartı...

İnsanların alın teri döküp, gururla para kazandıkları bir dünya yerine; beleşçilik, avantacılık, hırsızlık...

Susuz insanların kömür torbalarıydı.

*

Anladığım kadarıyla şimdi bu sıcakta kömür verdiler.

Ama su veremiyorlar.

Olsun...

Siz bunlara oy verdiniz mi, verdiniz...

O zaman bu sıcaklarda kömürle idare edeceksiniz.

(alıntı)​

alntı ama söylemek istediğim şeylerden biride buydu :) üstüne basmıs oldu...

Ama su veremiyorlar.

Bu cehennem gibi sıcaklarda su bulamayıp ama kömür sahibi olmak nasıl bir duygu bilemiyorum.

İnsanın canı sıkılır.

Devlet yönetimi tarihine geçer mi, geçmez mi bilemem bu enteresan hizmet çeşidi. Ama dünya siyasi tarihine geçmeli.

Çünkü siz de yazın ortasında size su veremeyen, ama kömür verenleri takdir edip oy verdiniz.

*

Çağdaş insanın kaçınılmaz gereksinimleri yerine, onları kandırmak, gözlerini boyamak için bu hep böyleydi.

Ve o üniversitelerden mezun olmuş ama sokakta kalmış on binlerce gence birer iş bulmak yerine "milletvekili olma hakkı" vermek...

Yaşadıkları bu dünyadaki tüm uygar olanaklardan yoksun saf insanlara atılan din-iman nutukları...

Ramazan çadırları...

Fak-Fuk-Fon’lar...

İnsanların alın teri döküp, gururla para kazandıkları bir dünya yerine; beleşçilik, avantacılık, hırsızlık...

*

Ama su veremiyorlar.

Olsun...

(alıntı)​

Su Vermeyen

Suan üLkemizin hangi memLeketinde Su kesik

cok merak ediyorum

+ Suyu allah verir AKP Veremez... :)

Su AKP'nin elinde oLan bi$eyse onada eywaLLah ;)

Ama su veremiyorlar.

İnsanın canı sıkılır.

*

Ramazan çadırları...

Fak-Fuk-Fon’lar...

*

Ama su veremiyorlar.

Olsun...

(alıntı)​

guldurme benı
bu kadar adam akpye komur içinmi oy verıyorlar
oy vermek de kısının vatani gorevı sayılır
akpyı desteklıyenler asagılık ınsanlar degıller kafanı yorma

oyle yapanda zaten akplı degıldır ve desteklemıyordur. sadece kagıt uzerınde oy verıyordur.

asagılık kısıler konusunda cokca bılgı verırdım ama forum kuralları musade edermı bılmem :)

dieséL suyu tabiki allah verio hasa ona bise demem diemem ama sen ank bilirsn gecn sne ne kadar susuzluk çektiinizi. Sora ank. ne kadar depolanmıs su olduğu ortaya cıktı bilmiormusun?

uAali asagılık die bir kelime kullanmadm ben lütfen ! kendi kuruntun.aynı düsüncelerde olmasakta saygı duyuyorum... ama bir çok fakr kisi emn ol kömr icin verdi. gözlermle gördm, kulaklarmla isittim. lütfen simdi gelip bunnarı annatma bana (;

dieséL suyu tabiki allah verio hasa ona bise demem diemem ama sen ank bilirsn gecn sne ne kadar susuzluk çektiinizi. Sora ank. ne kadar depolanmıs su olduğu ortaya cıktı bilmiormusun?

uAali asagılık die bir kelime kullanmadm ben lütfen ! kendi kuruntun.aynı düsüncelerde olmasakta saygı duyuyorum... ama bir çok fakr kisi emn ol kömr icin verdi. gözlermle gördm, kulaklarmla isittim. lütfen simdi gelip bunnarı annatma bana (;

sen kullanmadın bılıyorum

ama komur ıcın kımse oy vermez oy verenlerde akplı degıldır.
yanı akp komur dagıtsada dagıtmasada Türkiye Cumhuriyetinin basına iktidar olarak gecerdı bundan emın ol:)

Son düzenleme:
Yazdigimi yanlis anLamasin kimse.

Insanlari Ayirt ettigimden degil..

bizim yan komsumuz alevi

ve belediyeden yardim aLior

CHP'ye oy verdigini kendi söylüyor..

böyleleride var..

Yazdigimi yanlis anLamasin kimse.

Insanlari Ayirt ettigimden degil..

bizim yan komsumuz alevi

ve belediyeden yardim aLior

CHP'ye oy verdigini kendi söylüyor..

böyleleride var..

Bu ülkede çok nankör var, başta halam :mad:
kendi iki kızı akp iktidarı döneminde adam yerine konulup iyi yerlere geldi
kalkmış akplilerin hepsi oros. çocugu diyor, böyle insanlar nankör
İstersen tonla para ver, istedikleri herşeyi yap gene nankörler gene nankörler;)

Akp fakir ailelere kömür dağıtmaması lazım, onlar kışın donsunlar neki, donarak ölüm zaten acı çekmekten ölüyormuş, onlar fakir oldukları için bir önemi yok, onların yerine ağızları sulanmışlara o paralar yedirilsin, o zaman insanlık adına hayır yapılır
Ankara su kıtlığı yaşandı ama Allah su vermeyince ne yapabilirsin,birşey yapabilirmisin? hayır.Bu sene aynı şey yaşanmaması için kızılırmaktan su getirilme çalışması yapıldı, şuankii suyumuz chp sahip olduğu izmir belediyesinde çok daha iyi ve kullanılabilir, Oradaki suyu yemeklerinize, içmekte sakınlıkla kullanmayınız diyor ve bellediyeden hiç bir ses yok adamlarda...
Ama ankarada su kesintisi olduğunda başbakan melih gökçekle konuştuktan sonra su kesintisi ortadan kalktı ve başbakan özür diledi halktan, İŞTE FARK BUDUR;)

mhplılere de soruyorum
girmedık mı?

arkadaşım söylediklerine harfiyen katılıyorum..
ama şunu söylemek gerekirse dieselin dediği gibi akp bu insanlara laik değil..kapatılsında kurtulsunlar(ki görürler bakalım kanınca dünya kaç bucak)adamın bunlar için yaptıklarını göremiyorlar göremeyecek kadar körler..böyleleri gövdesi büyük beyni küçük insan toplulukları..sen ne kadar doğruyu gerçekleri anlatmaya çalışsan bile bir değişme olmaz..yani boşuna bu kişilere birşeyler anlatmaya ikaz etmeye çalışmayın..denedim dendim tık yok..aynı kafada sürünüp gidiyor bunlar..:D
ama biz elimizden geleni yapalım..durmak yok yola devam...:D

yaa arkadaşlar ankette akp kapatılsın mı kapatılmasın mıdiye soruyo..burda siyasi propaganda yapmayalım....ya da diğer partinin doğru ya da yanlış kulaktan dolma bilgileri yazmayalım..bazı şeyleri biz asla bilemeyiz...herkesin bi siyasi görüşü vardır...sen akp li olursun direk bazı şeyleri görmezden gelip kapatılmasın dersen bilinçsiz seçmen özelliğin ortaya çıkar..ben akp ci değilim ama akp nin kapatılmasına karşıyım...parti kapatmak yaraya tuz ekmekten başka bişey değildir....ikincisi akp kolay kolay kapanacak bi parti değil..ortada bi gerçek var ki son 6 yıla iyi ya da kötü damgasını vurmuş bi parti...yapılmış icraatlar var ama yapılmaması gereken icraatlar da var...bunları kimse inkar edemez...yapay gündem oluşturmak için bazı gerçekleri kamufle etmek için akp'ye dava açıldı ((birçok şeye zam geliyoo..bunun asıl sebebi başka bişeyken sebebini akp nin kapatılma davası deniliyoo..yani üretim az denilmiyor))ben eminim kapatılmıcaktır..çoktan kapatılması gerek dtp bile hala mecliste..lütfen arkadaşlar..bırakalım parti tartışmalarını..saygılar..

yaa arkadaşlar ankette akp kapatılsın mı kapatılmasın mıdiye soruyo..burda siyasi propaganda yapmayalım....ya da diğer partinin doğru ya da yanlış kulaktan dolma bilgileri yazmayalım..bazı şeyleri biz asla bilemeyiz...herkesin bi siyasi görüşü vardır...sen akp li olursun direk bazı şeyleri görmezden gelip kapatılmasın dersen bilinçsiz seçmen özelliğin ortaya çıkar..ben akp ci değilim ama akp nin kapatılmasına karşıyım...parti kapatmak yaraya tuz ekmekten başka bişey değildir....ikincisi akp kolay kolay kapanacak bi parti değil..ortada bi gerçek var ki son 6 yıla iyi ya da kötü damgasını vurmuş bi parti...yapılmış icraatlar var ama yapılmaması gereken icraatlar da var...bunları kimse inkar edemez...yapay gündem oluşturmak için bazı gerçekleri kamufle etmek için akp'ye dava açıldı ((birçok şeye zam geliyoo..bunun asıl sebebi başka bişeyken sebebini akp nin kapatılma davası deniliyoo..yani üretim az denilmiyor))ben eminim kapatılmıcaktır..çoktan kapatılması gerek dtp bile hala mecliste..lütfen arkadaşlar..bırakalım parti tartışmalarını..saygılar..

Siyası propaganda yapınca bişey mi değişiyor, gene herkes aynı ki;)
Akp'li olmak onun hatalarını kabul etmektir, bilinçsiz seçmen özelliği göstermez,kimsenin kafasında ne olup bittiğini bilemezsin, bilinçsiz seçmen ne demek olduğunu ögrenmeni tavsiye ederim.
Chp taktiği akp kapatılmasını istemek sonra baktıki işler daha da kötüye gidiyor,oyları azalacak,halk herşeyin farkına varmaya başlayacak, kapatılmasına karşı gelmek ;)
Akp geldiği yere hiç parti buraya gelmiş değil!
Bazı şeyleri kamufle edilmek için mi parti kapandı?Eminmisin?
Bir çok şeye zam geliyor haklısın Kapatılması davası açtıran sağolsun!
Sen bu ülkede anayasa fırlatalım kriz yaşandığını nasıl unuttun!(bu bilgiler beynine başkalarının boş akıllarıyla doldurulduğu ortada)
dtp meclisde olsa kaç yazar, insan yerine konmuyor ya:160:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri