sizce AKP kapatılır mı?

AKP kapatılsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    49
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

.:Çağla:.

Bayan Üye
evet arkadaşlar soru açık ve net cevaplar...

ben kapatılmasına karşıyım..kapatılınca başımıza sanki ondan daha iyi birilerimi gelicek hiç sanmam..bence KAPATILMASIN..

Bencede kapatiLmasin.. Basbakanimizin Bu üLkeye Yaptiklarini Görmezden Gelemeyiz.. Hatalarida oLdu Ama Digerlerinden Cok Az Hatasi oLdu Hatasi oLmasinida Cok Dogal Karsiliyorum Her Insan Hata Yapar.. Öbürleri Gibi Servet Yapmiyor.. Ama Bizim insanLarimiz Bunu Göremiyorlar Malesef.. Ne Diyelim Bize Sorulmuyor Bize Soruldu Biz Onu Sectik Ama Cekemeyen Cok.. Herseyin Hayirlisini Dilemekten Baska Yapacak bi$eyimiz yok.

şimdiki hükümet süper demiyorum ama kapatılsa daha kötü olur ama yinede ileriye gitmez o yüzden boş yere kapatılmasın yani

Kapatılmasın tabiki ama göreceksiniz. Kapatacaklar ve kapatılmasına da gerekçe gösteremeyecekler. Onlar kendilerine verilen direktif doğrultusunda karar verecekler. İnşallah ben yanlış çıkarım. Çünkü kapatılmazsa kazanan Ak Parti değil Türkiye olacak. Allah aşkına bir bakın diğerlerine. Memleketi yönetecek bir irade ve yetenek hangisinde var. En iyi yaptıkları iş herşeye muhalefet etmek. İyiye de yanlışa da. Allah hakkımızda hayırlısını versin.

"Yüreğimiz kor olmuş uçuşur küllerimiz.
Yağan karlara inat açıyor güllerimiz"

BU GÜZEL MEMLEKETTE DAHA ÇOK GÜLLER AÇACAK İNŞALLAH. DİNAZORLARA İNAT......

Bağlantıdan kaynaklanan bir sorundan fazla cevap geldi. Görevli arkadaşlar hallederler herhalde. TEŞEKKÜRLER.

Kapatılmasına karşıyım
Ülke ekonomisinde şuan düşüşte olabilir nedenleri açık ve net
Ülkeyi bu hale getirenlerin suçunu bu hükümete yansıtmak doğru olmaz
hadi diyelim kapatıldı kim gelecek başa?
ak parti gibi bir hükümet kurulacagını sanmıyorum
Eger bu ülkede hükümet kapatılırsa Türk halkı zarar görecektir olan bitenden...
ak parti kapatılırsa ülkemizden yükseliş istikrarlı bir dönem beklemeyin derim...

AKP kapatılmalımı diye soruyorsa birileri birbirine yanlış var burda bir yerde :) DTP gibi bir parti varken asıl kapatılması gereken AKP ise kapatılmak istenen.. bunu düşünenlerin fikrinde zikrinde mantık aramam .

ve mecliste bu parti.. aslında her zaman farklı fikirlerin bulunduğu ortamı destekledim hükümet meclis böyle olsun isterim hatta dtp ilk acıldığında hiç yadırgamadım ama halleri davranışları hiç beklediğim gibi gitmedi.. Kürt oldukları için değil PKK yanlısı olduklarını düşündüğüm içind istemem desteklemem.. herneyse Konu AKP Limon sıkmayayım konunun içine.

kurtler ıle sorunumuz yok !

ama kurtlugu pkk sanan pkk ıle ısbırlık yapanların karsıısndayız ... yazıkkı bunları destekleyen ınsanlara ... lımon sıkıldı devam ettırmıyım (:)

Akp Toparlar Kendını Kapatma Davası Bıterse dıye dusnuyorum

Kapatılmasına karşıyım
Ülke ekonomisinde şuan düşüşte olabilir nedenleri açık ve net
Ülkeyi bu hale getirenlerin suçunu bu hükümete yansıtmak doğru olmaz
hadi diyelim kapatıldı kim gelecek başa?
ak parti gibi bir hükümet kurulacagını sanmıyorum
Eger bu ülkede hükümet kapatılırsa Türk halkı zarar görecektir olan bitenden...
ak parti kapatılırsa ülkemizden yükseliş istikrarlı bir dönem beklemeyin derim...

aynen katılıyorum
akp nin kapatılması ülkemiz için kazanç değil büyük bir kayıp olacağına inanıyorum asıl neden AKP yi kapatmak degıl Bazı bilinmeyen Seylerın üstünü kapatmak... başbakanımız herzaman kalbimizde çekemeyenler çatlasın..hahahahahaha

kapatılmasın...ben başbakanlık bursu alıyorummmmmmmmmmmmmmmmm:(:(

evet kayıp olacak bizim için:):)

Akp kapatılırsa basımıza kimin geleceği belli değil
ama Dtp gibi bi partı varken Akp'yi kapatmak için uğraş nye ? Gidin dtp'yi kapatın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri