Siyah Beyaz Dünya

LiFe

Kayıtlı Üye
Devir teknoloji devridir. Kağıda Kilitli defterlere Yazma dönemi geçmişte kaldı :)

Bugün gerçekten benim için çok hasarlı bir gün oldu :D Yarı uykulu bir şekilde İşi bıraktıgım halde Dayım tarafından İşe çagırıldım . Eti temizlerken sağ elimi 4 dikişlik bir şekilde kesmiş bulunmaktayken Hastaneye gittik malum pansumanı falan. 7 sene oldu alıştıgımız için gündelik Bir olay haline geldi 4 saat sonra İş gereği Çarşıya cıkmam gerekiyordu Elimin durumu yüzünden motor kullanamazdım Otobüsle gidicektim şans budurya Otobüsün şöförü kapıyı kapatıp beni arada kıstırdı . Reflex olarak Kapıyı tuttum basınçtan dikişler açıldı 4 dikişlik kesik oldu sana 7 dikiş . Şöförle biraz tartıştıktan sonra o halde hastane yoluna :( 1. km lik bir yol aşşagı yukarı ne Dolmuş geçiyor ne bişi e burası adana takside yok kolay kolay binip gidesin.
Yani bugun başlama sebebim bu Bukadar Olay geldi başıma O değilde sıkıntı spora 1 hafta ara verdik talihsizlige bak 20 sinde gel dediler Dikişleri almaya .

Benim için Perişan Bir cuma Günü oldu REsmen 13.cumayı yaşadım :D

---> Siyah Beyaz Dünya

Sabaha karşı 4 suralarında uymuştum 11 gibi kalkıp rutin kahvaltımı ettikten sonra Babam ile ufak Bir Araba pazarı turu yaptık ardından Biraz Av yapmak için bahçeye gideyim dedim :D Bahçe sulanmıştı Heryer çamur Mecbur Vaz geçtim Kuzenler gelmişti Hep beraber Bi Ciğer Faslından sonra Bilgisayarımın başındayım :D

---> Siyah Beyaz Dünya

Sabaha karşı 4 suralarında uymuştum 11 gibi kalkıp rutin kahvaltımı ettikten sonra Babam ile ufak Bir Araba pazarı turu yaptık ardından Biraz Av yapmak için bahçeye gideyim dedim :D Bahçe sulanmıştı Heryer çamur Mecbur Vaz geçtim Kuzenler gelmişti Hep beraber Bi Ciğer Faslından sonra Bilgisayarımın başındayım :D Herkez Kendini Mükkemmelize Etmiş Erişilmez Sanıyor Arkadaş Kimse bulunmaz hint kumaşı değildir. Sanki Terbiyesiz Ahlaksız bir insan ile Muhabbet ediyor gibi laflar Basit.konular basit.Yargılar Basit. Basit bir durum Günlükcan.30 yıl geçse Ben Hiç bir bayana Hiçbir Aile Dostuma karşı saygısızlık yapmam Ama bunu yapmış Gibi gösterenelerede SAygı göstermekte bize düşüyor.

İyliğe iylik Her kişinin Harcı

Kötülüğe İylik Er Kişinin harcı

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri