Sitenizin Hitini Arttırma Yöntemleri

pR$ ' DmReex ´

Bayan Üye
Sitenizi devamlı güncel tutun.
Google güncellik ve pagerank-a cok önem veriyor. Güncel siteleri pr si yuksek sitelerden önde tutabiliyor.Onun için hiç olmazsa günde en az bir iki yazıyı blogunuza ekleyin.

Cok güncel konuları blogunuza ekleyin.
Güncel konular Google'de çok arandiği için google'den gelen ziyaretci sayiniz artacaktır.Dikkat önemli: fakat bu konular ve içerik sitenizin konusu dışındaysa bu hitin size hiç bir getirisi olmayacaktır.

Backlink alın
Pr`si yuksek sitelerden a degil de yani rss sayfasina link satin alin.
Google feed sayfanizi indexler ise index sayiniz daha fazla artar, index sayınzın artmasi demek hitinizin artması demek anlamında gelir.

Blog siteleri ile link değişimi yapın

Link değişimi daha iyisi aynı konularda bloglar arası link değişimi pageranki artirir ve google`den gelen ziyaretci sayisi artar.Blogcudaki diğer blogcular ile karşılıklı arkadaş ekleyerek link değişimini kolaylıkla yapabilirsiniz.İlk hareketi karşıdan beklemeyin beğendiğiniz blogları arkadaş olarak blogunuza eklemeyi göz ardı etmeyin.Mutlaka faydasını göreceksiniz.

Ücretsiz araçlar veya makaleler yazın
Ücretsiz araç ve makale yazarsanız bazı iyi webmasterlar ve blogcular kaynak olarak sitenizi gösteririr ve ziyaretçi sayını artar. Son zamanlarda copy/paste işi bu maddeyi yalanlıyor olsa da kaliteli webmasterlar emeğinizi karşılıksız bırakmaz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
---> Sitenizin Hitini Arttırma Yöntemleri

googledeki index sayısını Çoqaltmak işe yaarıosa tek konuyaa blogda 100 lerce etiket atarsın olur biter ama işe yaramıo denedım 1 yıllık sıtede 12 milyon index varken bende 27 milyon var ama işe yaramıo tamda konuyaa göre etiket atıyaroum ama yınede olmuyor Belırlı bı yere Geldım tıkandım :D ama 2 aydakı ılerlememe ben bıle şaşırdım :D Size bir sorum olucak aynı sınıftaki yanı kategorıdıde sitelere baakıyorum ıkı gun önce bır konu paylasmıs ve eklmış ama ben gunluk bişeyler eklıyorum yınede benden üste cıkıyorlaar anlaamadım bu işi ben acaba dıyorum zıyaretcı sayısı tıklanma sayısı yüksek olduklaarı içinmi ??? cvp beklıyorum sizden

---> Sitenizin Hitini Arttırma Yöntemleri

Sitenin Hitini Arttırmak İçin Sürekli Güncel Tutulması Gerekmektedir.Sürekli Güncel Konu Olması Lazım....:Ü:Ü:Ü

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri