Sistem geri yükleme (resimli anlatım)

zdearban

Kayıtlı Üye
37116669ws1.jpg

öncelikle resimdeki gibi başlat>programlar>donatılar>sistem araçları>sistem geri yükleme ye giriyoruz

28970076bn9.jpg

sonra üstteki resim geliyor karşımıza şimdi buradaki menü leri açıklayım burda 2 seçenek çıkıyor 1.seçenek istediğimiz tarihe geri dönebiliyoruz 2.seçenek ise yeni bir sistem geri yükleme noktası oluşturmaya yarıyor yani mesela bugün bilgisayarınızın durumu çok güzel hemde güzel programlar kurulu bu seçeneği seçerek sistem geri yükleme noktası oluşturuyoruz ileride pc nizde bir sorun olduğunda o belirlediğiniz güne geri dönüyorsunuz biz 1.seçenekten başlayalım ileri diyoruz ve alttaki resimdeki gibi devam ediyoruz

16957728vl6.png

burda karşımıza bir takvim çıkacak burda koyu renkli olan tarihlerde bilgisayara bişeyler yüklenmiş veya pc den bişey kaldırılmış bu koyu renkli olan tarihler de geri yükleme işlemi yapabiliriz diğer nolmal yani koyu yazılmamış olan tarihlerde bilgisayarda hiç bir yükleme işlemi yapılmadığı için sistem geri yükleme işlemi yapıyoruz şimdi bilgisayarımız bozulmadan önceki tarihlerden birisini alttaki resimdeki gibi seçiyoruz ve ileriye basıyoruz karşımıza alttaki resim çıkıyor yani son aşama

85545947ld4.jpg

burdan sonra ileri dediğimizde sistem geri yükleme başlıycak ve pc kapancak (sistem geri yükleme işlemini bayağı bir geri günleri aldığımızda işlem yavaş yapılıyor bu anda sakın reset atmayın yoksa bilgisayarınızın çökme olasılığı oldukça yüksek)
şimdi gelelim 2 seçenek olan sistem geri yükleme noktası oluşturmaya

60702436cv0.jpg

ileri tuşuna basıyoruz karşımıza alttaki resim geliyor

46836415lp9.jpg

bu ekranda sistem geri yükleme noktası oluşturacağımız gün hakkında bilgi yazıyoruz mesela ben o gün adobe yi yükledim istediğimiz açıklamayı yaptıktan sonra oluştur tuşuna basıyoruz karşımıza alttaki ekran geliyor

45210193lz2.jpg

ve kapat diyoruz bu kadar

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri