Sıra dışı bir ihanet öyküsü

sensiz olmaz

Kayıtlı Üye

Gerçekten çok ilginç diğerlerine pek benzemeyen bir ihanet öyküsünü yayınlıyorum bugün...

Bu öyküde en çok ilgimi çeken “ıhanete uğrayan her kadın aslında kocası tarafından değil bir başka kadın tarafından ihanete uğruyor” sözü oldu. Hem erkeklerin hem de kadınların ders alacağını düşünüyorum...
İhanetin dayanılmaz hafifliği

Sevgili Feyza Hanım köşenizi okur ve çoğu zaman paylaşılan sorunların aynı olduğunu düşünürdüm.
Bir gün size iki yıl gibi uzun soluklu bir ihanete uğrayan biri olarak yazacağımı hiç düşünmemiştim.
ıhanete uğrayan kadınlar kervanının bir yolcusu olarak benim durumumdaki eşlere ihanet eden beylere ve kadınlara seslenmeye karar verdim...
Eşimle bizim hikâyemiz çok bilinen bir hikâye değil. ıkimizin de ikinci evliliği. En büyük kazançlarımızilk evliliklerimizdeki yanlış seçimlerimizin bize birer evlat vermiş olması.

Ailemizin ne denli önemli olduğunu söyler kurduğumuz yuvanın çok mutlu olduğunu ısrarla tekrarlardım.
Eşimle birçok zorluğa göğüs gererek evlenmek farklılığımızdı.
Aramızdaki büyük aşk ve bağlılık hiç bitmeyecek sanıyordum. Biz ruh ikizi gibiydik. Ama 12 yıllık evlilik en büyük yarasını aldı.
Bu yaranın üzerinden geçen zaman suların az da olsa durulmasını sağladı ama içimdeki fırtınalar dinmek bilmiyor.

BENıM KOCAM BÖYLE BıR ADAM OLMAMALIYDI

Kendimi suçlamıyorum. Biliyorum ki bu yaşanan iğrenç olayın tek masum tarafı benim. Artık daha sakin düşünebiliyorum. Çünkü eşimin aslında iğrenç bir tezgahın parçası olduğunu anlamanın verdiği rahatlık içindeyim.
Kötü sinsi ve dahası kocası tarafından pazarlanan bir kadın eşimi kendine türlü oyunlarla ¤¤¤¤i kullanarak bağlamış.
Kadının eşi de en az onun kadar utanç verici biriymiş...
Eşim şimdi çok pişman. Kendini suçlayıp sürekli utancını tekrarlayarak içine düşürüldüğü durum karşısında tepkisini göstermeye çalışıyor. Kendini akıllı zanneden bir adamın aslında ne denli aciz olduğunu anlamasından kaynaklanıyor bu pişmanlık.
Aslında eşimi bu halde görmek benim için büyük bir azap. Ben onun aklını yüreğini sevmiştim. Bu denli saf olabileceğini görmeyi hiç istemezdim.
Beni en çok anlık zevkler uğruna neler kaybettiğini anladığı anki utancı üzdü. Kocam böyle bir adam olmamalıydı...
ıhanete uğrayan her kadın aslında kocası tarafından değil bir başka kadın tarafından ihanete uğruyor.
“Her erkek doğası gereği bir başka kadınla yatmaktan heyecan duyar” derler. Ne yazık ki doğruluğunu yaşadığım ihanetle anladım.
Anlamadığım ise bir erkeğin karısını hem çok sevip hem de sadece ve sadece bedensel arzularını tatmin etmek için bir başka kadına gitmesi...
ışte benim eşimde tek affedemediğim kabul edemediğim bu.
“Boşanalım git iki yıldır yaşadığın o kadınla ol” dediğimde böyle bir şeyin asla olmayacağını söylemesi ilginçti.

ACIDAN KAVRULUYORUM NEFES ALAMIYORUM

Toplum içinde koluna takıp gezme-yeceği para ödeyip bedenini satın aldığı bir kadın için bunca üzüntüyü utancı yaşamaya değer miydi?
şu anki halinden değmediğini anlamak “Keşke hiç yaşanmamış olsaydı” demesini duymak içimdeki acıyı hafifletmiyor ne yazık ki. Acıdan kavruluyorum. Nefes alamıyorum.
Onu terk etmeme sadece küçük bir adım kalmıştı. Bu adımı atmadan önce puzzle'ın çözemediğim bir parçası olan kadının kocasına telefon açtım. Adamın söyledikleri aklımı başıma getirdi.
“Karın seni aldatıyor üstelik yalnızca benim eşimle değil birçok ilişkisi var” dediğimde adam “Bana yazmaz bana para lazım” diye yanıt verdi! Bu sözler beynimde şimşekler çaktırdı.
Adama “Benim sizin gibi ahlaksız insanlara bırakacak kocam yok” derken o anda eşime bir şans daha tanımaya karar verdim.
ıçim buruk... Aile olmak için verdiğim mücadeleye inancımı kaybetmişken bu şans bana ve eşime neler getirecek şimdiden bilemiyorum.
Tıpkı iki senedir yaşadığım ihaneti bilmediğim gibi...Ama bu kez her türlü sonuca hazırım. Mücadeleye devam...
? Rumuz: Bir şans daha

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri