Sigarayı Neden İçiyoruz ?

Sigarayı Neden İçiyoruz ?

• Agza tat veriyo

Oy: 0 0.0%
  • Yemekten sonra degişilmez

Oy: 3 20.0%
  • Çok çay içiyorum yardımcısı oluyor

• Ölümü istiyorum psikopatım !

• Özenti olarak basladım tiryakisi oldum

• Benim hayatım onsuz olmaz

Oy: 2 13.3%
  • Benim için kendini yakan tek dost

• Arkadas ortamı

• İçmiyorumki

Oy: 6 40.0%
  • Bu nasl anket

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .
---> Sigarayı Neden İçiyoruz ?

Benim için kendini yakan tek dost

Kesinlikle :11:

Bazen dostu oluyor insanın ..

ben içmem o mereti niye içiyimki sağlığımı akciğerlerimin sağlığını bozmak istemem allah bana vermiş bu canı niye onu zararlı alışkanlıklara alıştırıyımki sizlerde sigara içmeyin

Bağımlısıyız Napalım ..

Yemekten Sonra Değişilmez + Bazen Benim İçin Kendini Yakan Dost :)

ben içmiyorum...anlamadıgım...10 santimlik uzunluktaki şeyden ne tat alınıyor...hatta dumanı burundan çıkarmakta mafifetmiş gibi anlatılıyor.....sıgaraya şiddetle karşıyım....

bende şiddetle karşıyım sigaraya hem onları içmek günah diyilmi ben şu an hiç kimseyi yargılamıyorum yanlış anlaşılmasın bence sigara içen arkadaşlar sigarayı bıraksınlar allah korusun gırtlak kanserine ağız kanserine akciğer kanserine yakalanırlar ve benim rahmetli ergin dedemde çok sigara içermiş ve onda damar tıkanıklışı oluşmuş ve damar tıkanıklığından kara toprağa girdi kurtaramışlar rahmetli ergin dedemi ben sigaranın kokusundanda nefret duyuyorum babamda sigara içiyor onada içme diyorum oda diyorki alışkanlık oldu diyor sigaranın içinde binbir türlü zehirler var zevk için içiyorsanız kendinize zarar vermiş oluyorsunuz sigaraya annemde karşı sigaramı önemli sizce sağlıkmı bana göre sağlık önemli zevk için o pis şeyi içenlere söylüyorum bırakın artık zevk için kendi akciğerlerinize vücudunuza zarar vermeyin bu dünyada her şey geçiçi bizde ölücez sağlığınızla oynamayın

Benim için kendini yakan tek dost :)
Yaşadığım onca acıda bi o vardı yanımda hayat yoluna girince de satmak olmaz :)

Sigarayla gecen 7 seneme acıyorum ne ahmak adammışım ben Çekip çekip duruyorudum :D

içmiyorum

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri