Sigara Nasıl Bırakılır ?

Srazen

Banned
sigaray%C4%B1-b%C4%B1rakma.jpg
Kötü alışkanlıklardan kurtulmak göz de büyütüldüğü kadar zor değil aksine biraz azimle olacak basit bir iştir.İlk önce kötü alışkanlıkları bırakabilmek için kötü arkadaşları terk etmek gerekir.Kötü alışkanlıkları bırakmışken siniriniz bozulup, strese girebilirsiniz.
Bütün bunları düşünüp bıraksam bir dert bırakmasam bir dert demekten artık vazgeçmemiz gerekmiyor mu ?.Vücudumuza zarar kaynağı olan bu tuzaktan kurtulmak aslında düşünüldüğü kadar zor değil aksine çok kolaydır.Kazancın büyük çoğunluğunu kül haline getiren sigaraya bu yazımızla kurtulacağız.

Sigaradan kurtulmak için izlenecek yollar şunlardır.
Sigara denilen tuzaktan 2/3 oranında oğul otu 1/3 oranında ise karabaş otu çayı ile kurtulabilirsiniz.Bu çay ıhlamur gibi kaynatılıp günde 3-5 su bardağı içilirse kanı temizler, kandaki nikotini yakar,sigarayı bırakanlar da görülen asabilik ortadan kalkar.Yani stresi yok eder.Ayrıca da kalbin ilacıdır.Karabaş otunu sigara gibi pipo ile içmek kişiyi sigaradan tiksindirir.Yulaflı ürünler de (Yulaf çorbası, yulaf ezmesi, vs ) sigaradan tiksindirir.

---> Sigara Nasıl Bırakılır ?

Sigara bırakılır mi hiç sigarayı bıraktıktan sonra içilen kahvenin mi tadı olur çayın mi tadı olur :865323:

Hergün sağlık makaleleri yazarak sağlığa dikkat çekmek istiyorum siz sağlık gitse de keyif diyorsunuz olmuyor :D

Aynen keyif olmadiktan sonra sağlığın ne önemi var xD

Blogumdaki yazıları burada yazmam blogumun linkini vermem dahi yasakmış makalenin nereden alındığını belirtmenin yasak olduğu biryer haline gelen bu forumda daha fazla durmayacağım bunlar ilk ve son mesajlarım geldiğim saat itibariyle ayrılıyorum böyle bir yere hiçbir zaman rastlamadım.Para diyen ölen bir yöneticiyle size keyifli zamanlar diliyorum

Blogumdaki yazıları burada yazmam blogumun linkini vermem dahi yasakmış makalenin nereden alındığını belirtmenin yasak olduğu biryer haline gelen bu forumda daha fazla durmayacağım bunlar ilk ve son mesajlarım geldiğim saat itibariyle ayrılıyorum böyle bir yere hiçbir zaman rastlamadım.Para diyen ölen bir yöneticiyle size keyifli zamanlar diliyorum
Her forum gibi burda da reklam yasak arkadaşım . Makaleni reklamsiz paylasmanda sorun yoktur ama .neyse seni tanımak güzeldi kolay gelsin :)

Sigarayı bırakmak istemiyorum
İstesem içmem zaten :D

içmediğim için :D ama bırakan istese bırakır galiba önce kafanda bitirmem lazım

Sent from my iPhone using Tapatalk

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri