Sheilα | Karalama Defteri

Sheila

Bayan Üye
- Önsöz bulunsun bakalım.

Adım Kübra 15 yaşındayım . Samsunluyum . Rock punk jazz ve metalik müzik dinlerim . Gitar çalmaktan büyük zevk alırım . Kedi ve karanlıkta fobilerimdir . Bildiginiz şeyler ama tekrar tekrar yazıyorum . Cokta iyi photography yaparım haniii :p Hıı Türk aktör falan filan ters bana. Yabancı filmler izlerim. Yani bir film için 2.30 saat Tv başında duramam. Daha fazla anlatmaya gerek yok :)

“Ağzıyla kuş tutsa da sevemediğim insanlar var benim! Bir de canıma okusa bile sevmekten vazgeçemediklerim...”

Bir sır var
Bunu saklayabilir misin?

Son düzenleme:
---> Shєilα | Καгαlαмα dєfтєгi .

Şilaaa'm Annem sen 15 yasindamydin :)

Hayırlı olsun olsun.
Olsun da baslik yine türkçe kararkterli değil. Düzenlenicek kızma tam mamm :)

---> Sheilα | Karalama Defteri

Küfür şeytana mahsustur, Tövbe insana . . .
- aşk kadına yakışır, sevmek adama . ♥​

Erkeğin fazla para harcayarak elde ettiği kadınla,
Kadının fazla makyaj yaparak elde ettiği adam;
Aynı sezonun mallarıdır.

Şimdi gelde bu sözleri yayınlamaa . Bu kadar dogru söz görmedim ki ben .

50 yıl sonra yeni nesile kim açıklayabilir ki, aynı dünya üzerinde hem Bob Marley'in, hem Demet Akalın'ın müzik yapmış olduğunu?

Tarkan bu şarkıda sadece aaaa demiş :H Aaa dediği içiinde baya para almıştır kesin :H

Yokluğuna alışmak bile tuhaf geliyor. Öyle büyük bir cendereden geçirdim ki kalbimi; bu sükunet ruhumu bozuyor.

Okyanusun ortasında dalgalarla boğuşmaya, hep dümeni elimde tutmaya, savaş vermeye, fırtınaya, şimşeğe alışmışım; güneşin yüzünü göstermesini yadırgıyorum.

Fark ettim ki; yorgunum çünkü hep tetikte yaşıyorum. Her an kaosa, direnmeye, mücadeleye hazırım. Kanayan bir yürekle nasıl baş edilec...eğini biliyorum. Bilmediğim, tomurcuk veren bir kalple ne yapılacağı?

Seni unutmak; ömrünü hapishanede geçirip bir gün serbest kalmak gibi! Elinde bavulunla salıverirler hayata hani, açılır hapishanenin büyük demir kapıları, tel örgülerin ötesini görmek için bir adım atarsın. Arkandan demir kapının sesi duyulur, şöyle bir dönüp son defa bakarsın. Özgürsün! Git gidebildiğin yere ama nereye?

Bilmediğin, tanımadığın bir dünyaya, elinde o gereksiz bavulla seyirci kalırsın. İşte, tam olarak böyle bir şey seni unutmak! Garip geliyor…

İçimde acı ve hüzünle kapladığın o yer, artık boş! Yolcusu henüz inmiş bir trenin vagonu gibi yorgun ve kirli; ortalığı temizlemeden, havalandırmadan yeni bir yolculuğa da çıkılmaz ki!

Hem güzel, hem buruk bir tadı var seni unutmanın. Alışkanlıklarından ne zor vazgeçiyor insan! Sigara gibi, zararlı olduğunu bilirsin ama bırakamazsın.

Aklımın sensiz geçirdiği, saymadığım bilmem kaçıncı gününde ruhumdaki huzura karşılık, ne yapacağını bilememe duygusunu hissediyorum.

Bunca kanayan geceden sonra, ne mutluluk verici şey seni unutmuş olmak. Aklımdan çıktın, kalbimden silindin, dilimden düştün! Ve kırıldın!

Altı telin bir ritim ile can bulmasıdır gitar çalmak . Senfoniyi dokunarak hissedersin önceleri . Peki ya sonra . . . Sonra keşfedersin duygularını her gitar tınısı kualgına çarptığında.
Eğer tutkunlupun artarsa işte o zaman kendini bulursun o altı telde. Kendi benliğini. . . O yüzden gitar diyip geçme .

Hee bana ait bi denemeydi öylesine yani bi amac yok sacma gelmemiştir umarım vs vs. :p

Sheila'nın bakışıyla hayat

" ... ve bütün merakımızla...
Gidiyoruz önümüzü ardımızı düşünmeden. Bazı seylerden bir an önce kurtulmak istercesine. Hani en ağır cinayetlere masum bir çocuk tanık olur ya hep. Hani olanları izlerken giderek büyür gözleri, tutulur dili, bağlanır elleri. Çaresizlik çöker ya kirpiklerine; daha fazla dökülsün diye yaşlar... En dibe çekilip de bakarsın ya dünyana, sadece tekmissin gibi. Tarif edilemez duygular içinde, bilinmedik bir şehirde; bilinmedik bir gece. Gecede bin bilmece. Bilmecede her hece, yeni bir pencere... Şimdi tek olmak daha çok yakar insanı. Her gözde ışıl ışıl mutluluk varken, basımı öne eğmek daha zor. Duygularımın boğazın sıkmak yerine ; idam etmeliyim kalbimi, hemen bu gece... "

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri