Sévmeyin Hiç Biriniz Beni

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Sévmeyin Hiç Biriniz Beni

buğranın dediği gibi ''dos acı'' söyler.
seni tanıyalı 1.5 sene oldu melih iyi kötü çok şey yaşadık ama her zaman sana doğruları söyledim, tüm şeyleri yüzüne söyledim ve bunu o kadar abarttımki alındın bu yüzden aramız çok bozuldu.
artık eskisi gibi değiliz önceden nerdeyse her anımızdan haberimiz vardı ama bir süre koptuk aramız bozuldu kavgalar ettik şuan daha iyiyiz bunada şükür:)
şunu unutma senin yern bende çok farklı çünkü bu forumda ilk seni ve halimeyi tanıdım:)

Ben sanaL aşk'ı hayatıma sokarak asLında hayatımın ıcıne ettim bunLarın hıcbırı oLmayacaktı ama artık bır kac karar aLdım eminimki herkes istediği yerde oLacktır Sende öyLe Büşram ..

iyi yöndedir umarım cnm

Şu an onLinemıyım mSnde ?

evet.

oLay bitmiştir .

eyvaLLah

Herkes Çok Temiz Bi Ben Kötüyüm :M

Herkes Çok DÜrüst En Kötüsü Benim :M

Herkes Adam Ben DeğiLim :M

Herkes kRaL ben Bi köLe :M

Bunda Haklı Olabilirsin

eren eski defterLeri yerınde oLsam tekrar acmazdım ;)

oLup bitmiş kavgayı tekrar aLevLendirme .

bir laf daha var

''Havlayan Köpek Isırmazmış''

Neyse Çoluk Çocukla Uğraşamam artık

Rotamı Çizdim gerisi pasa fiso ;)

Son düzenleme:

Doğru olanı yapıyorsun..
(olayı bilmedn yorm yapıcam ama)

Ve ne yaparsan yap inan doğru olanı yapmışsındır..Cünkü bir insan hiç bir zaman durup dururken insanları kırmaz,üzmez ya da durup dururken insanları sildirmez..Demekki sana ağır gelmiş birşey..Ama bunu buraya yazman saçma..Olayı onlarla bitirsen iyiydi di mi..Sen sadece siteye bunu ilan etmiş oldun..Belki için rahatması için yaptın ama..yazmasan daha iyiydi be..

Sanal alem zaten..Kim gercekki.Sen gercek olasın..Eğlencene devam et..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri