SevgiLi GünLük

nAdyA

Banned
ßenimde bir GünLüqüm Olsun İstedim..
Normalde günLük tutan , yasadıklarımı paylasmayı seven biri olmasamda içimden geldi :)
Evet günLük senle buqün iLk bulusmamiz tarihinide ekleyeLim 01.08.2011 :)
ayrıLıqımız hangi gün oLur oRAsını biLemem tabi..

önceLik seLam oLsun sana günLüq :)
Ben Nur selin tanıştıgıma memnun oLdum.. Buqün ki hayatımdan sana bi kaç bişiler fisildicam..
Buqün sabah 8 de işe gittim öglen 4 bucukta ciktim.. cok gıcık vede Huysuzdum biLiormusun herkes uzak duruordu huyumu bilenler tabi :)
Orucla ilk günümüz buqün biraz sinirli ama sonucu müthiş geçti :)
Cok güzel seler yedim buqün. hatta teravi namazını bile kıldım düşünebiliormusun ben yani günlük bennnn..insan isteyince yapabiliyormus:)
işten cikişta Teyzemlere gittim etimesguta , cok güzel yemekler yapmıs daha binadan aldım kokuları , mantı , biber dolmasi , mantar corbasi , salata felan üstüne bide + baklava vardi Menüdeeee :)
ama ben önce su sonrada sigara ile açtim tabikisi.. :D
vel hasil saat gece 12 de eve geldmmm :)( sonra birazz dinlendim foruma girdimm :)

buqünlük bu kadar pek bi heyecan yoktu:) yarın ne olacak kimbilir :) görüşürüz günLükkzademmm :*

---> SevgiLi GünLük

Gece güzel yemekler

iftara güzel yemekLer.

kilo problemin yok sanırım xD

---> SevgiLi GünLük

Günlüğün Hayırlı Olsun :) Umarım Her Zaman Güzel Günleri Yazarsın...

---> SevgiLi GünLük

reiss tşk ederim nasip kısmet ne diyelim..

semih belkide sigara yüzünden :))))

Onuda hep İçecegim İçin sorun yok allah Bana sagLık Ömür verdigi sürece içerim yani :)

---> SevgiLi GünLük

sigarayi 23 yasındayım 17 yasımdandir içiorm:)

acaip bi empati var aramızda ayrıLmaz bi ikiliyizde ondan ölümüne bi aşk var:)

---> SevgiLi GünLük

seLam günLük:) tarihten 02.08.2011

Eve Yeni Geldım Cok yorqunum :) gece vardiyasındaydımm canım cıktı resmen.. iftari buqün iş yerinde aştim... aboneler cildirtti beni resmen oruc oruc hiç cekiLmioR :)( Personel desen onlar ayrı bi dert yok molaa yok hangimiz cikacaz yokk bu böle dedi felan fistik işte basım bi dolu sisti.. iyiki bu duslerforum varda gelip en azından kafami dagıtabiliorumm... bilmiom ama buqün feci bi aclıkta hissettim su içtim yemek yedim sonra sigara içtim cok ilqinc yaniiiiiii :))))

derkennnnnnn evdeyim mutluyum HuzurLuyumm Oleyy diyorum:) suandada Cetin cetinkaya - zu spat dinLiorummm sigara tüttürüommmm işte böleeeeee :)

akLıma bişiler gelirse yazarım.. görüşürüs günLükzadéM Mck :*

---> SevgiLi GünLük

Yalnızlık ‘’ağır’’ bir yüktür…

Soğuktur…
Suratsızdır…
Kendine aşıktır…
Bencildir…

Sen o’na sarılırsın
‘’O’’ seni küçümser…

---> SevgiLi GünLük

seLam günLük:))

09.08.2011 günlerden saLi..

Gececiyim bu akşam günLük düşünüyorum kara kara aksama ne yicem diye:) Canım mantı cekio, birde künefee:))
ins yicemm:) onunda dısında evdeym buqün sakin biqün:)) sabah annemle birlikte temizlik yaptımm :)) yemek yapio o suan ama ben mutfaga bile gidemiomm :) içim bi tuhaf olUo:) işte bölee.. aksamda iş iş iş personellerrrrrr abonelerrrrrrr bi sürü mailll :)))) vs vssss :) görüşürüz Mck.

---> SevgiLi GünLük

13.08.2011

Merhaba Günlük;

Bugün Günlerden C.tesi İzinLiyim Hafta Sonu ya İple çekmiştim resmen..cok yorucu bi hafta geçirdim..Hayatın yükü cok zor günlük yaa :) evde oturmakk kadar güzel bişi yok.. insan evde oturunca dinlenince anlarmiş ne kadar yoruLdugunu.. ilk defa hafta sonu olmasına bu kadar sevindim:))
niyetliyim günLük suan cok susadım ama olsnnn dayanacam her zamanki gibi:) ALLah tüm müslüman aleminin oruc tutanların orucunu kabul eylesin.. somaLideki insanlarında yar ve yardımcısı olsun.. bugünlerde cok buruk yasıyorum afrikadaki yasanan selerden dolayi.... biz tokken onlar aç:( cok zor bidurum.. ama elimden geldigi kadar cagrı merkez genelde herkeze sms cektiriorus.. en sonki sayimiz 500 ü buLmustu... cok üzücüü... :( kelimelerle anlatamiyorumm..
Bugün iftarda evdeyim annem yine döktürmüş:) ellerine kurban oluyumm onun yaaa:) iftardan sonra disari cikarmiyiz bilmem..
kendine iyi bakkkkk ;) görüşürüz günLüks

---> SevgiLi GünLük

seLam günLük gecenin :03:53 ü tarihten 25.04.2011 sana yazmaktayım..

Bugün Çok mutsuz oldum günLük.. bu forumda en sevdigim kisi yitirilen sezenim Ban yedii.. neden günLük neden hep iyi insanlar harbi insanlar üzülür.. insan neden hep görmek istediklerini görüp , kendilerinde suc aramazlar neden be günlük neden ?????

Cok üzüLdüm cook.... 2 gün ban yemiş ya 2 gün nasil gececek bilmiorum.. biliyorum günlük o suann hem cok mutsuz hemdeee cok sinirli.. ama üzülmesin günlük o, onun o güzel yüregi üzülmeye hic layik degillll.. hep mutlu olsun benim melegimmm :((( onu sevenler var burda cünkü.. Canımsın sezenimmmm ;)

Yazmak istedim içimdekileri.. birde iki gün sonra yazcam sezenim geri döndügündeeee;) hadi görüşürüz günlük........

---> SevgiLi GünLük

canim mezdekemm gunlun oldunu gecen gordummm
takib ettim ne yazdini bukadar cok sevdini bilmiyodumm...

canimsin Topragimmmmmmmmm mezdekemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

yunus acmsis bani.. ee tabi dayanamadii forumun nesesi yokdu ya hani :(((((((((

Mcxx canimaaaa

---> SevgiLi GünLük

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dileğimle. Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara

---> SevgiLi GünLük

nerdesin mezdekem.)))))))))))) napiyosunnnnnnnnnn

ozluyomusun beni :D :I :I :I

ben ozluyom :(((

sarildim topragim kendine dikat et.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri