Sev ya da sevme, inkar etme.

HandsomeQuart

Kayıtlı Üye
teşekkürler erdoğan

10 sene önce hastanelerde kuyruklara girerdik.
ssk-emekli sandığı-bağkur adlı üç ayrı kurum vardı.
çektiğimiz çile dertti. devlet hastanesine kolun kopuk gelsen bakmazlardı
paran yoksa muayne olamazdın.
doktorlar hastane ve özel muaynane aynı anda açıp hastaları kendi muaynanesine çekip kazık sokuyordu.
ilaçlar uzayda geziyordu
şimdi sgk tek çatı altında. kuyruk yok, sıra numarası yok. telefonla randevu var aile hekimi var.
her hastanede herkes bakılabiliyor. paran yoksa bile muayne oluyorsun, ücret bir şekilde ödeniyor.
doktorlara ya özel ya devlet olarak ikisinden birini seçme zorunluluğu veriyorlar.
şimdi ilacın %10u nu ödüyorsun.
teşekkürler başbakan erdoğan

eskiden cbaşkanı kitapçık, vatandaş yazar kasa fırlatırıdı başbakana
kaç kişi intihar etti acaba?
bankalar batardı, tek bir sözde borsa tepetaklak olurdu.
ürün stokları tükenirdi.
şimdi bunların hiç birisi yok. GEÇİNEK ile ilgili anket açtım, ancak 10 sene önceye göre türkiye çok çok çok iyi durumda.
2008 krizinde dibe vurmadık, yükseldik bile. G20deyiz.
banka batmadı, borsa tınlamıyor bile.
teşekkürler erdoğan

kitaplar paraylaydı
okullar azdı
sınıflar kalabalıktı
kesintisiz eğitim varıd.
şimdi kitaplar parasız, yakında tablet ve akıllı pc gelecek, gelmeye başladı bile.
okul, derslik sayısı arttı.
4+4+4 sistemi geldi, çocuklara seçme şansı tanındı.
teşekkürler erdoğan

eskiden başbakan abd başkanının karşısında hazıroldaydı
mikrofonları kapatılır susturulurdu
başbakanlarımız yalvarırdı avrupada amerikada
şimdi abd başkanının karşısında bacak bacak üstüne bile atabiliyor
mikrofonu kapanan rte davosda tam anlamıyla peres ve modaretörün eline verdi.
abd de A protokolünde karşılandı
teşekkürler erdoğan

eskiden dışa bağımlıydık
ne yol vardı ne su ne elektrik
milli savunma tavan yaptı
yol, demiryolu, hızlı tren, metro, otoban, barajlar, santraller, yenilebilir enerji kaynaklarına kavuştuk.
teşekkürler erdoğan

eskiden dindar olmak suçtu
ateist olmak suçtu
yahudi, hristiyan olmak suçtu
atatürk, tanrıydı.
şimdi dindar olmak duç değil.
ateist olmak suç değil
gayrımüslim olmak suç değil.
atatürk bir siyasetçi-asker.
yani ülkede özgürlük var.
Ben düşüncelerimi özgürce söylüyor, yeri geldiğinde RTE ye muhalefet te ediyorum. Ancak beni muhalif olduğum için hapse atmıyorlar. çünkü evimde el bombası çıkmıyor, sokakta silahla dolaşmıyorum.

2011den önce muhaliftim, ne akp ne chp ne mhp ne de bdp tarafındaydım. 2011den sonra yavaş yavaş gerçeği görmeye başladım. RTE ülke için çalışmakta ve ülkemize değer vermekte. Rejim düşmanı falan değil. Olsaydı şimdiye 40 kere değiştirirdi rejimi. İşin özü -başkanlık sistemi geleceğimden dolayı- seneye seçimlerde oyum Recep Tayyip Erdoğan'a... Anayasada umduğumu bulduğumda ki ilk üç madde ve din ve vicdan özgürlüğüdür aradığım, EVET oyu veririm.
Yerelde de partiye değil, adama veririm tabiki.
İşin özü, Teşekkür Ederim RTE...

---> Sev ya da sevme, inkar etme.

Bombardimana hazir ol... :)

Iyle demiyorlar ama... diyorlarki butun bunlari rte zamlarla yapti.. bende diyorum ki... en azindan zamlarin gittigi yerler belli eski hukumetin yaptigi zamlar nereye gittigi muamma.. aslinda onlarin yaptigo zamlarinda nereye gittigi belli (ceplerine gitti).

En onemlisi Turkije itibar kazandi.oraya buraya cekemiyorlar. Dalga gecemiyorlar. Eski basbakanlar baskanulkenin basbakaniyla muhattap olamiyorlardi bile sekreterleriyle gorusiyoardi simdi oylemi?
Ben hep dedim ve diyecegim. Ins. Ab girmeyiz ins. Almazlar alsalar bile biz istemeyi ins. Avrupa birlogine girersek avrupa birligindeki ulkeler gibi fakirlesmeye baslariz tam toplandik derken. Onlaein sorunlarina ortak olmak zorunda kaliriz. Basimiza dert aliriz yani. Girmememiz lazim. Kendi basimiza avrupa olmamiz lazim.

Paylasim icin tsk.

Merhaba HandsomeQuart kardeşim.
öncelikle bu güzel paylaşım için teşekkür ediyorum size.

Bu fikirler ve düşünceler size aitse sizi ayakta alkışlamak lazım. Lütfen belirtin size mi ait?, yoksa alıntımı?.

teşekkür ediyorum.

Merhaba HandsomeQuart kardeşim.
öncelikle bu güzel paylaşım için teşekkür ediyorum size.

Bu fikirler ve düşünceler size aitse sizi ayakta alkışlamak lazım. Lütfen belirtin size mi ait?, yoksa alıntımı?.

teşekkür ediyorum.

düşünceler Türkiye'nin 49%una ait, yazı ve yazının dili ise bana :)

düşünceler Türkiye'nin 49%una ait, yazı ve yazının dili ise bana :)

Merhaba.
Teşekkür ediyorum.
Yaptıklarını düşündüğünüz şeyleri çok güzel liste haline getirmişsiniz.

Alkışlamak için yapmadıklarından da yukarıdaki gibi; objektif örnek bir liste,hazırlıyabilirseniz sizi gerçekten yürekten alkışlayacağım.

Ve en önemlisi sizinle iftahar edeceğim.

Saygılar.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri