sensizim

beyazgul_57

Bayan Üye
┌──▬SeNi Bi Anda TeRKeDeGiMDe VaRSiN ADiMa KaLPSiZ DeSiNLeR ▬──┐
GiDiYoRuM GiTMeSiNeDe.SaNa SoN BiR CiFT SöZüM VaR,SöYLeMeSeM iCiMe DeRt oLuR aSLiNDa SeN VaRYa YaLaNCiLaRiN PaDi$aHiSiN,HaDi BeN GuRuRuMLa oNuRuM Ba$iM DiM DiK CiKoRuM HaYaTiNDaN Ya SeN? GiDi$iMi KeNDiNe nsL anLatacaksiN,CoK iYi BiLiYoRuMKi GiDeN SeN DeGiL BeN oLdUM iCiN YaRaLi KaLaCaKSiN,BeN SeNi uNuTuRuM SeNDe.uNuTuRSuN,aMa SaNa öYLe BiR$eY BiRaKiYoRuMKi GiDi$iMi,GiD$iMi asLa unutamiyacaksin.Hadi BaNa eywLh SaNa KiZMiYoRuM KiZaMiYoRuM,SaDeCe aCiYoRuMMMMMMM

Bu güN gırtLagıma kadaR doLuyum .. HakLısın sana göre ben seni sevmedim ! ULan sevmedigimden mi hergün kendimi zehirLedim ? Onun için mi hergün sabahLara kadar tek mesajını bekLedim ? Sevmedigimden mi hergün meçhuL yoLLarda kendimi kaybettim ? !!

Ne dedimse inanma, Seni değil kendimi aldatıyorum..Sen istediğin kadar Varlığın ta kendisi ol..Ölümsüzlüğün ta kendisi..Ben günden güne yok olmaktayım....Bütün ışıkları kaldırıp attım bir yana..Anlamıyor musun..Gökyüzü güneş olsa..Sensiz karanlıktayım...!!!

---> sensizim

paylaşım için tşkler beyazgül...böyle umutsuz vari şeyler yerine daha güzel farklı alanda paylaşımlar yapmaya bak bence..unutmak daha rahat olur;)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri