Şenol Güneş Ozan Tufan Transferinde Flaş Açıklamalarda Bulundu.

FEDA

Kayıtlı Üye
Bursaspor’ un genç yıldızı Ozan Tufan Fenerbahçe’ ye gitti ama tartışmalar bitmek bilmiyor. Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Lig TV’ye katıldığı canlı yayında Ozan Tufan’ ın transfer süreci hakkında ilginç açıklamalarda bulundu.

Şenol Güneş şunları söyledi: “Ozan beni aradı, ayrılmak istediğini söyledi. Ben de bunu başkanımız Fikret Orman’ a ilettim. O da çok medenice gidip Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı ile görüştü ve anlaştıklarını söyledi. Ben bunu biliyorum. Ardından Bursaspor Başkanı çıktı, Ozan'ın aklını karıştırdığımı söyledi."

Bursaspor tarafı da Ozan’ a “Galatasaray maçını oyna, sonra Beşiktaş’ a git” demiş. Bunu bana Ozan ve babası ödül töreninde söyledi. Oyuncu Fenerbahçe’ ye gitti. Hayırlı olsun. Biz insan işi yapıyoruz, eşya satmıyoruz.”

---> Şenol Güneş Ozan Tufan Transferinde Flaş Açıklamalarda Bulundu.

20 gündür gına geldi şu paleden, açık arttırmaya gitti gideninde elinde patlıcak 7milyon € az para değil

20 gündür gına geldi şu paleden, açık arttırmaya gitti gideninde elinde patlıcak 7milyon € az para değil

Eninde sonunda öyle olacak gibi, sonuçlansa da artık bizde kurtulsak ama artık Fenerbahçe yolu gözüktü...

Eninde sonunda öyle olacak gibi, sonuçlansa da artık bizde kurtulsak ama artık Fenerbahçe yolu gözüktü...

Sizde bu heriften daha kaliteli oyuncular var tek sorun sakatlıkları bence inş bjk almaz gitsin fenere

En iyi transfer hayırlı olsun

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri