sen istersen

.:Çağla:.

Bayan Üye
Savaş olmaz eğer sen istersen.
Eğer sen istersen tozu dumana katarsın,
Çaresiz dert, çözümsüz hastalık kalmaz.
Silinmeyen derin izler bırakırsın eğer sen istersen…
Görüyorum ki istemiyorsun. Gününün yarısını dedikodu ve chat yapmakla, diğer yarısını da magazin programlarını izlemekle geçiriyorsun. Sence hakkını veriyor musun aldığın oksijenin. Sence yakışıyor mu bu sana. “Ben tek başıma ne yapabilirim ki?” diyorsun, sürekli aşağılıyorsun kendini. Bunu yapma ve unutma! Dünyayı daima bir kişi değiştirmiştir. Tarih kitaplarında yazan doğru değil! Parayı Lidyalılar bulmadı. Parayı bir tane zavallı Lidyalı buldu ve dünyayı değiştirdi. Yazıyı da Sümerler bulmadı aslında. Belki de sümüklü bir Sümerli buldu yazıyı :)… Dünyayı hep bir kişi değiştirdi. Sana, bana benzeyen bir kişi. Şimdi bi daha düşün! Kendini düşün! Sen de bir kişisin, tıpkı Einstein gibi, Newton gibi, hatta Fatih gibi, Kanuni gibi, Atatürk gibi bir kişisin. Seni engelleyen ne peki?
Hani sen ezelden beridir hür yaşamıştın, hani kükremiş sel gibiydin, bendini çiğner aşardın, enginlere sığmazdın hani… Hani sana zincir vuracak bir çılgın tanımıyordun. Ne oldu? Sana ne oldu? Kendi kendine zincirler vurdun! “Ben tek başıma ne yapabilirim ki?” dedin, diyorsun! Hadi kendine gel, yeniden hatırla ve sonsuza kadar unutma!
Sen “O”sun! Sen dünyanın en akıllı insanısın!

Erdal DEMİRKIRAN

güzel konu hadi burdada tartışalım çaglanın konusunu kitlesinler hahahahahahahahaha neden bu kadar güzel bi konu koydun çagla hahaha

güzel konu hadi burdada tartışalım çaglanın konusunu kitlesinler hahahahahahahahaha neden bu kadar güzel bi konu koydun çagla hahaha

yok burdada tartışma yapmayın:D
erdal hocamın hakiki hocamın sözleri bunlar (dershaneden)
ayrıca özkan abime söz verdim tartışmalarda fazla yokum..:D

olurmu öle şey tabiki yapmayız yapılmaz zaten ben işin gırgırındayım güzelim güzel konu eline yüregine saglık canım:106::106:

hocana da sagılarımı ilet ozaman kardeşim...

abicim hocamı tanıyabilirsin onu dünya tanıyor(dahi öğrenciler için uğraşıyor adam büyük işler)
sınav dershanesindede seminer verdi ordan tanıştım ben..:D

erdal demirkıran =ben dünyanın en akıllı insanıyım diyen yazar..

kashna ya gir herşeyi var bayılırsın hocamın

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri