Selamun Aleyküm

BaYaN||aSaBi

Kayıtlı Üye
Öncelikle Selamun Aleyküm Arkadaşlar Su Anda Sinirden Elim Ayağım Titriyo Konuyu Doğru Yeremi Actım Tam Dikkat Edemedim Yalnış Yere Actıysam Kusura Bakmayım Hemen Konuya Geciyim;

Az Once Arkadaşım 1 Link Attı Ve Gördüğümde Kanım Dondu Şerefsizler Müslümanlara ve Hz.Muhammed (s.a.v) 'e Cok Ağır Hakaretler İceren Karikatürler Yapmışlar Hack ile İlgilenmediğim İçin Elim Kolum Bağlandı Ve Aklıma Burası Geldi Allah Rızası İçin Aranızda Hack'ten Anlayan Varsa Su Siteyi Hacklesin.

İşte O Şerefsizlerin Actığı Site : http://zombietime.com/mohammed_image_archive/extreme_mohammed/

Saygılarımla....

---> Selamun Aleyküm

bildigim kadariyla burda hack yapanlar var ama :S

nese aglama allahindan hbulsunlar karikatürler cok kötü ama gercekten

---> Selamun Aleyküm

Merhaba,

Teamdan arkadaşlarımız ilgilenıcektır.. Konu gereklı yere tasınmıstır

---> Selamun Aleyküm

cok kötü qercekten .. hanqı bırıne enqeL oLabıLırkı hackerLerde bıLmedıqımız o kadar cok seyLer var kı.. aLLahından buLsunLar dıyorum.. bunLara seyırcı kaLmak hoş degıL tabıkı ama eLden bırsey qeLmez, dıye düşünüyorum...
sizde uzuLmeyin daha fazLa.

---> Selamun Aleyküm

İnsanım diye yer yuzunde gezen hayvan soyları bunlar :S

o sayfayı ben 2 sene once gormustum :S

---> Selamun Aleyküm

Merhabalar :)

Tek tek siteleri gezip böyle link dağıtarak hem backlink hemde o sitenin reklamını yapmış oluyorsun.

Bilinçsizce hareket edip zarar vermektense otur ne zararın olsun ne yararın derim ben!

Savcılığa bir dilekce vermek çokta zor olmasa gerek! :)

---> Selamun Aleyküm

İlgilenen arkadaşlar linki editlerse sevinirim..

boş yere adamlara para kazandırıyoruz.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri