SeLaaaaaaam ~

kRistaL3

Bayan Üye
ArkadaşLar seLam adım yaĞmur 16 yasındayım adanaLıyız ama Bursa'da yaşıyoruz.Şubat 1de doğdum.Müzik dinLemeyi,gezmeyi faLan severim.böcekLerden tiksinirim. :91: hadise manyağıyıınm . hahahaneyse bu kadar diyeLm arkadaş oLmak
isteyen fLn olursa mesaJ atabiLirler ;) Benden bu kadar :)

---> SeLaaaaaaam ~

hosgeldin yagmur, ismini cok begendim, yagmuru sevdigim icin. Ozellikle yagmur yagdiginda dua etmesini sevdigim icin :)

17 yasina girmeye az kalmis desene.

tekrar hosgeldin kardesim. Kalici olmani temenni ederken site yuzunden dersleirni aksatmanida istemeyiz.

---> SeLaaaaaaam ~

Aleykümselam kRistaL3 Hoşgeldin .

İyi Eğlenceler ve Keyifli Forumlar Dilerim :)

Şunu belirtmem gerekir ki , Forum'da " Özel Mesaj " sistemi kapalı ve bununla beraber burası " Arkadaşlık Sitesi " değil . Eğlence , Paylaşım ve Stres Atma Platformu . Bu ayırımların farkına varırsan , foruma da alışabilirsin .

---> SeLaaaaaaam ~

Hoşgeldin yağmur bende Eda. Bende Adanalıyım yaşıtız ama sen Bursadaymışsın. Arkadaşlar özel msj (pm) ile gerekenleri söylemişler, umarım kalıcı olursun canım. :)

---> SeLaaaaaaam ~

Hoşgeldin Keyifli Forumlar.
hoşbulduk teşekkürler.
HoşgeLdin Yağmur ÖzeL Pm Yani Forum İçerisinden ÖzeL Mesaj Sistemi Artık Yoktur.Aramıza HoşgeLdin ..KaLıcı OLman DiLeğiyLe .. İyi ForumLar..
öylemi peki.hoşbulduk

hosgeldin yagmur, ismini cok begendim, yagmuru sevdigim icin. Ozellikle yagmur yagdiginda dua etmesini sevdigim icin :)

17 yasina girmeye az kalmis desene.

tekrar hosgeldin kardesim. Kalici olmani temenni ederken site yuzunden dersleirni aksatmanida istemeyiz.

hoşbulduk inşşallah kalıcı olurum bakıcaz .D

Aleykümselam kRistaL3 Hoşgeldin .

İyi Eğlenceler ve Keyifli Forumlar Dilerim :)

Şunu belirtmem gerekir ki , Forum'da " Özel Mesaj " sistemi kapalı ve bununla beraber burası " Arkadaşlık Sitesi " değil . Eğlence , Paylaşım ve Stres Atma Platformu . Bu ayırımların farkına varırsan , foruma da alışabilirsin .

peki anladım, teşekkür ederim.

Hoşgeldin yağmur bende Eda. Bende Adanalıyım yaşıtız ama sen Bursadaymışsın. Arkadaşlar özel msj (pm) ile gerekenleri söylemişler, umarım kalıcı olursun canım. :)

hoşbuldum.teşekkürler
hoş geldin yağmur keyifli forumlar :D
sagol hoşbulduk
hoşbulduk
Sende Hoşgeldin.. :)

hoşbulduk :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer