SaNSaR SaLVo <3

Datxy

<-!|_{(*'SaNSaR SaLVo'*)}_|!->
Kayıtlı Üye
Merhaba ben Datxy ama genelde Alejan nicki ile dolaşıyorum uzun zamandır çeşitli forumlarda takılıyordum bi gün bu forumu gördüm üye oldum bi aralar kanlı içerik paylaşıyordum sonra forumu bıraktım bi süre paylaşımlara ara vermek zorunda kaldım çünkü forumda cinler vs olsun dalga geçen insan çok insanın umutmu desem ne desem artık kalbini kırıyorlar bi nevi.Ben o kadar paylaşım yaparken insanaların yorum atarak benimle "taştaş" geçmesi üzücü neyse bu kişisel sayfa olayınıda şimdi fark ettim dedim neden benimde olmasın.Sansar salvo hayranıyım sene 2008 - 2009 yılları arası ağır roman klibiyle tanıdım sansar salvoyu tabi ozamanlar kameralar ne kadar kalitesiz olsada sansar salvo - ağır roman klibi gördüğüm en kaliteli 240P videoydu.Yurtdışında yaşamıyorum aslında ama sıkıntı çıkmasın diye yurtdışı yazdım profile türkiyede yaşıyorum bilişim 2. sınıf öğrencisiyim (18 yaşında neden bilişim 2. sınıf diyecek olursanız uzun hikaye) ara sıra budurumu güncellerim HİPHOP felan paylaşırım hadi Allaha emanet olun.

*BONUS*
Sansar salvo HEDEFİNİ BUL feat. CEZA : https://www.youtube.com/watch?v=zLiLqqe1l10

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri