Sana geliyorum bebeğim!

AsiMeLek_brc

Bayan Üye

[VID]http://r0ck.dll.googlepages.com/gulbebegim.swf[/VID]
Bilirmisin geceler çekilmez oldu artık ..Sen yoksun ya gittin ya Yokluguna alışamadım be gülüm..
Ellerim gökyüzünde tanrıdan seni dilendim ..Günler oldu sesini duymayalı gül yüzüne bakmayalı
Saatler artık asır gibi gelmeye başladı ...Biliyorum imkansızdı biliyorum karanlıktı
Ama gözbebeğim sen o karanlığın güneşiydin..Umutsuz dünyamın ışığıydın ..Sevdamın ateşiydin
Uzak dağlardan gelen türkü sesimdin sen ..Gittiğinden beri bir türkü tutturdu dilimi..
Dar geliyor bana bu yerler
Kırılsın seni taşıyan bu eller
Hani bana verdiğin o sözler
Hani o gülen masum gözler
Sensiz yaşamak ne kadar zor
Ayrılık acısını gel bana sor
Nasıl kıydın kendine gül bebeğim

İnanmayacaksın belki ama ağladığıma geceler şahit ..hani sana söylemiştim ya ben yazamam diye
Hani sana demiştim hatırlarmısın ikimiz için bir şarkı yapacağım diye ..her geçen gün o şarkıya bir mısra ekleniyor
Biticek ölmeyen aşkımızı anlatıcak dillerde gezicek..hep dillerde sen olacaksın kimse seni bilmeyecek
Özledim meleğim inan çoook özledim ..bir gecenin sabahını özlediği gibi özledim seni
bir arının peteğini özlediği gibi özledim seni ...gideceğim bitanem beklide bu son sözlerim
içimde hasretin acısı yakıp kavuracak beni ..seni saramadığım kollarım toprakları saracak
yüzümde biraz aci biraz tebessümle gideceğim.

Olurda bir gün başını kaldırırsan gökyüzüne ..Bulutların arasından sana bakıyor olacağım
Sen saçlarını her savuruşunda rüzgara ..Ellerimle ben okşuyor olacağım ..Hayattan bana düşen payımı aldım
Uzak limanlara demir atma zamanı yaklaştı artık...Yorgun bir gemi yorgun bir kaptan
Artık gider bu yolcu...Beklediği kalmadı hayattan….Bekle Beni Gül Bebeğim..
Sana geliyorum bebeğim.. Kucağımda mutluluğun cesediyle..
Cebimde geride bıraktığım baharlarımla Yüreğimde sen ile İşte yola çıktım bebeğim Yanına geliyorum ...

resimcikrs7.jpg

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri