sakal

omrcbk46

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yaşamayan bilemez ama aslında bu işin tamamen piskolojik oldugunu bilmemiz gerekir arkadaşlar bende bir zamanlar
(ergenlik dönemimin sonlarında) bir gün baktım arkadaşlarımın çogunda tatil günlerinde sakal var bıyık var bi baktım bir gün
bi baktım bende hafif tüy ler var dudaklarımın üstünde evet arkadaşlar o andan sonra ben bu işe taktım öyle böyle degil ama
neden benim sakalım yok bıyım yok falan filan böyle hergün her dakka sorgular oldum gittim babama söyledim arkadaşlarıma söyledim falan
hepsi takma oglum ilerde çıkar(harbidende öyle oldu ama :) ) eveet o günlerde ne yaptıgımı söyleyeyim size yanlış hatırlamıyosam
haftada 1-2 defa yüzüme buz uyguladım tabii direk buzu yüzüme alıp koymadım böyle tülbente falan sardım yoksa cilt
yanıgı yapıyor neyse sonra haftada da 3-4 defa falanda yüzüme sarımsak sürdüm sarımsağı ortadan ikiye kesip kesilen yerden
sürdüm yüzüm böyle hafif kızarır gibi olurcasına kadar sarımsak işi çok zor arkadaşlar yüzünüzü çok tahriş ediyor bide jilet
vurdum tüyler çıktıkça ama şunu söyleyeyim genetik deyilse bu sakal çıkmama işi eninde sonunda çıkıyor be arkadaşlara çok dert etmeyin yani
bir zamanlar bende dert etmiştim ama boşmuş hayatta daha ciddi şeyler çıkıyor karşınıza onlara odaklanın vardır her şerde
bir hayr diyip geçin kalın sağlıcakla böyle bi anım vardı belki işinize bile yarar diye düşündüm :D

Bir zamanlar böyle şeyler yaşamışım işte :) ve yaşayanlarda var biliyorum hadi kalın sağlıcakla arkadaşlar ..

....kimi insanlar sakal meraklisidir alistiktan sonrada o sakallari hic kesmek istemezler,bir kac sefer sadece sakalli resimim olsun diye 3-4 santim kadar uzattim ve sonra kestim,simdi 3 gun tras olmazsam kasinti basliyor.....bizim aile erkeklerinde sakal uzatan kimse cikmadi,evet cocukkkan bende biyiklarimin cikmasini isterdim,hatta bazen sise mantari yakar biyik varmis gibi biyik boyardik,genclikde insanlar her seylerin bir an once olmasini istiyorlar,18 yasimda gonullu olarak askere gitmek istedim almadilar.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri