Ruhum Kaltak ...!

][Kahretsin][

Kayıtlı Üye
Korkmuyorum karanlıktan , Ve üstüme düşen bir kaç yağmur damlasından ... Sövmüyorum geçmişine , Ve mutlulukta dilemiyorum geleceğine ... Yasaklı bir umut diliyorum seni yaşatan , O umut kapını çaldığı an bıktıracak olan ...
Gözlerim yukarıya bakar , Bakış açılarım aşşağıya , Bir dua edecek dudaklarım bükülmüştür çoktan , Ve mutluluğumu getiren tebessümlerin gitmiştir yanımdan ..
Bir yalana yüz tutmak ne demek , Binlerce yalan çemberinde halay çekerken , Ve sen donmuş bunları izlerken ben çözdüm , çözümü olmayan bu gidişi ...

Birinci derece yanıklarımın iyileşmesini izlemek çok zor... Çıkamıyorum insan içine senin bıraktığınla , Gitmem gerek biliyorum , Ölmem gerekti bana bıraktığınla ...

Sessiz bir oda da , Sessiz şarkılarım yankılanıyor kulakları sağır edercesine , Ve hiç kimse rahatsız olmuyor , Ben söylüyorum , Bir şeylere çarpıp sesim geri geliyor , Ben söylüyorum , Herkesin ruhu bunu dinliyor... Ruhum beni seviyor ve biliyor ...

Pencerede beklemek yok yolunu , Dışarıya çıkıp önüne geldiğim insanların bin bir bıçak darbesiyle yere düşmek yok ,

Ağlak ! Bullak olmak hiç yok ...

İntihara sürüklenip , son anda vazgeçip , yüzüme bakamamak bu da yok ...

Sağnak yağışlarında gezip, Kırk derecede adını sayıklamak , Sayıkladığımla kalmayıp , Dermanımı sen görmek hiç yok ...

Hasretinle umutlarımı beslemek , Solup solup açmak , Bir kere mezara girip , Ben mezardan çıktım diyip , Ayaklarına kapanmak yok ...

Aşk damarlarım yırtık , Ayrılık duvarlarım paramparça , Gözlerin hala önümde , Tadilatta bu kalbim ...
Aşk yok ,
İhtiraz yok ,
Ses yok ,
Soluk yok ,

Bakışlarım patlak ,
Artık ruhum tek kalmış bir kaltak ...

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri