Restorant açtılar

crazy___55

Kayıtlı Üye
Restoran açtılar

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Haldun Üstünel, Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin ve futbolculardan Hakan Şükür ile Okan Buruk, İstanbul Yeşilyurt'ta bir restoran açılışına katıldı.

Galatasaray Kulübü'nde bir dönem idari kadroda görev alan Ökkeş Polat, İstanbul Yeşilyurt'ta bir restoran açtı. Açılışa Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Haldun Üstünel, Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Sarı-kırmızılı futbolculardan Hakan Şükür ve Okan Buruk ile davetliler katıldı. Açılışta konuklara Gaziantep'e özgü yemekler sunuldu. Tecrübeli futbolcu Hakan Şükür, açılışta yaptığı açıklamada, böyle bir günde Ökkeş Polat ile bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu belirterek, "Sıkıntılı günlerde de her zaman yanımızdaydı. Galatasaray'a gelişimde ve buradaki bulunuşumda büyük bir destek verdi. O anlamda kendisine bir borcumuz var ve bu ömür boyu sürecek. Kendisini çok seviyoruz ve yanında olmaya çalışıyoruz. Çok güzel anlar yaşadık ve o anları hiçbir zaman unutmayacağız. O dönemde beni zorla, Galatasaray'a almak için savaş verdi. Çok büyük transfer teklifleri aldım, ama sözümü çiğnemeyerek Galatasaray'da yoluma devam ettim" dedi.

Hakan Şükür'ün Galatasaray'a gelmesi için elinden geleni yaptığını söyleyen Ökkeş Polat ise, "Benim ondan yalnız istediğim bir şey vardı. Galatasaray formasını giydiği zaman benim alnımı yere baktırmadan, yükseklere bakarak yürütmesiydi. O da bunu fazlasıyla yaptı. Ben gayeme ulaşmış oldum. Ondan Allah bin kere razı olsun" diye konuştu.

Kaynak: İHA

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri