RaPizM^^

RaPizM^^

Bayan Üye
RaPizM^^ [KişiseL Sayfam]

animation6m.gif

Adım: Kübra
Yasım: 19,5 (20'den gün aldık 3 Ağustosta o bakımdan :pp)
Burcum : Aslan
Yükselenim: Yengec (Merak eden olduğunu sanmıyorum ama maksat muhabbet :pp)

20.01.2009 tarihinden beri Duslerforuma üyeyim.. Ve o tarihten itibaren aktif üyelerdenim xD Forumda anlasamadığım kişiler olsada ben yinede herkesi seviyorum :)
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Biyoloji Bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Dersler cok sıkıcı bu bölüme gelmeyin arkadaslara tawsiyemdir xD Latince okumaktan canım cıktı xD Neyse xD

Kisilik Özellikleri: Kendimce kendimi anlatayım ne kadar beceremesemde böyle seyleri idare edin artık xD Sıcakkanlıyım insanlarla iyi gecinirim genellikle, kimsenin düsmanımın bile kötülüğünü düsünmem + istemem.. Arkadaslarım için herseyi yaparım tabiki gercek arkadaslar için :) Hırslıyımdır kafama birsey koyarsam yaparım vazgecmem ölümüne giderm xD Basarılı bi öğrenci olduğum söylenebilir.. bu kadar iyi özellik yeter kötü taraflarıma gelelim :) İnsanlara cok fazla değer veririm bu yüzden hep yanlıs anlasılırım ve yanlıs davranıslarla karsılasırım.. Sabırsızım bide burcumun özelliğinden dolayı sanırım kendini sevmenin biraz fazlası var bnde :pp Ama unutmadan söyleyelim ben kendini sevmeyen birinin baskalarınıda sevemeyeceğini düsünenlerdenim :R

Reeldeki Yasamım & Ask Hayatı : Burda neysem gercek yasamda da oyum xD yani cok gülerim hatta bazı arkadaslar sen hic ağlamazmısın diyo Akıııııın kulakların cınlasın :pp Aslında ağlarım ama içten :) Monoton bi hayatım var sabah kalkarım odamı toplarım önce anneme yardım ederim biraz.. biraz ama :pp Snra nete girerim takılırım konu acarım vs xD uyurum snradaa.. tabi bu tatilde olan hayatım okul baslayınca değişiyo :pp
Ask hayatıma gelince aslında gelmesek daha iyi olur xD Tek tabanca iyim böyle güzel xD

Kopkoyuuuuuuu bir G A L A T A S A R A Y taraftarıyım bilen bilir xD Re Re Re Ra Ra Ra Gastara Gastara Cimbombom <3

100.gif

uguruayj8.gif

Şeyyy ama sehrimin takımı olan Bursasporu da severm desteklerim :67:

www.harikasozler.net_-_Bursaspor_Resimleri.gif

Üstten belli olunduğu üzere Bursalıym Aslen xD Bursada da yasıyorum xD Sehrimi cok seviyorum.. Görmek isteyen arkadaslarım için iste Bursadan 1-2 kare :2:

bursa1.jpg

bursa-gida-uretimi.jpg

Bursa-Mudanya.jpg

Şimdi düsünüyorum ne kaldı bahsetmediğim diye.. hıııımmm Hobileri ve Fobileri söylemedik xD Ve bi kac bişi daha var söylemem gereken :pp

Hobilerim: İnternet,Kitaplar,Arkadaslarımla gezmek (Buna paha biçilemez :rolleyes:)

Fobilerim: Bö-cek-ler sadece.

Hayallerim: İleride cok param olursa bi yoksul cocuğu okutmak ve ailesine yardım etmek istiyorum umarım gerceklesir.. Bidee biideee Sevdiklerimi Allah'm hep korusun istiyorum :R

En'lerime Gecelim xDxD

En Sevdiği Kitap: Osman Aysu - Doğum günü 15 Aralık

En Sevdiği Film: Nicholas Cage - Kehanet

En Sevdiği Yemek: Oburum ben hepsi hepsi :pp

En Sevdiği Ders: Cevre Biyolojisi kötünün iyisi diyelim

En Sevdiği Sanatcılar: Sagopa ve Kolera

bknz:
kopyaskopyas20070610145iv3.jpg

Benden Bu Kadar.. Okuyan Herkese Tesekkürler :106:
Seviyorum Sizi :2:

Son düzenleme:
Biraz Daha Genısletın Aksı Halde Kapatılır Konu ..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri