Ramazan Yaklaşıyor yorumlarınızı bekliyorum

---> Ramazan Yaklaşıyor yorumlarınızı bekliyorum

Bu Ramazan ayı çok zor geçicek saat 8.30 iftar açılacak nasıl dayanıcaz bilmiyorum...

ramazanin herseyti guzel amaa

guzel bir oruc tutan degilim ama

kafama vuruyor; tutamiyom :M

bu sene denicem insalah goturrum sonuna kadar.,

uhh :M

Konu için teşekkürler..:)
Bu sene tam sıcak vakitlere geldi ama olsun sevabını alacağız inş.. Rabbim hayırlısıyla bayrama kavuşmayı nasip eylesin.. Hayat kısa değil mi önümüzdeki bayramı göremeyebiliriz..Yarın teravih de başlıyor.. Hayırlı şekilde değerlendirenlerden eylesin mevlam..:)

bu sene içimde daha bir istek var nedense..bir an önce gelsin istiyorum...
Rabbim katında da kabul eder inşallah..:)

hadi dostlarım, kardeşlerim, bu güzel ALLAHINIZIN hatırı için tutun şu orucu, bakın sizden daha kötü hastalıkla mücadele eden ve şeker hastası olan nice hastalarımız var onlar hastalığına rağmen orucunu tutmayı ihmal etmiyorlar, sizin haliniz yine onlardan daha iyi ama siz oruç tutmazsanız, başkalarına örnek olamazsınız ne dediğimi anlıyorsunuz değilmi. :23:

Ramazan ayının ilk haftası ile 10. gün arası bir süre boyunca , sürekli başım ağrıyor.Açlık , sigarasızlık , susuzluk , stres ve benzeri onlarca neden migrenimin azmasına neden oluyor ama herşeye rağmen Ramazan ayı çok güzel :) , sanki biraz tatsız geçiyor gibi eskilere nazaran.Ya da ben tatsızım son bir kaç yıldır.

Geçer inşallah Sezen (.

en kotu durumlarda tutuyorsun
ya ben' kafam felaket oluyor kaiyorum

vurun beni :M

11 Ayin Sultani

Türkiyede Tutmak Isterdim Burda Zevkli Olmuyor

Mesela Istanbulda Sahuru /Iftari Disarda Yapmak Isterim Tv de Görüyorum Cok Hosuma Gidiyor Ezan Falan Isiklar Süper

Bu Sene Cok Zor Olcak 18 Saat Sürecek

11 Ay'in SuLtani Ramazan..
gercekten oyLe.. Bu ay insanlari sakinLestirior mazbutLastirior.. Kimse kimseyi kirmior. Tok oLan acin haLinden anLior.

Sahurda babamLa tost yapmak gibisi yok meseLa, iftarda tum aiLe birarada yemek yemek faha biciLemez :)
Hurma, zemzem, zeytin, tuz ve o pide..
Gece sokakta davuLuyLa mani okuan amcaLarr.)
ŞükürLer oLsun yiLLar sonra oruclarimi Turkiyemde, Ezanimizi dinLeyerek acabiLecegim..
HayirLi RamazanLar CümLeten. :)

ALLah'im bu mubarek ayda tutacagimiz orucLari kabuL eyLesin, omur boyu ac

Elinde cocacola şişesiyle eve koşan çocuk reklamı çıktığı gün ramazan başlar.

:)

hele mahalleli gençler toplanarak teravih namazı kılmaya gideriz, öyle 3,4 kişi değil 10,12 kişi mahalleli, bu ramazan ayın güzelliğini çıkarırız.

çocukken oruç tutar ve büyüklerimizin bize verdigi iftarlık ramazan ayının unutulmaz anılarında yer alır...

evet ilk iftarımızı açmış bulunaktayız. Hayırlı Ramazanlar.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri