Pişmanlığım

FilozofKafasi

Kayıtlı Üye
Lise yıllarımda bir sevgilim vardı ama aynı okulda değildik.Yani mesaj üzerine konuşuyorduk.Sonra ne olduysa kızın beni sevmediğini düşünmeye başladım.Kaybetme korkusu sardı içimi.Onsuz olmayı düşünememiştim bile.2 gün sonra ayrıldım onun bıraktığı kadar acıtmaz içimi diye.Öyle olmadı 25 yaşındayım şimdi 10 senedir kimseyle birlikte olamadım.Market harici evden dışarıya çıkmıyorum.Annem ve babamda ölünce iyice yalnız kaldım.Pişmanım açıkcası.Bende felsefeye adadım kendimi.Şimdi o eski sevgilim hala aynı şehirde evlendi geçen ay.İşte orda daha bi beter oldum.Kısacası pişmanlık çok kötü birşey.Sakın ama sakın olayları siz değiştirmeyin akışına bırakın.Benim düştüğüm hataya sizlerin düşmesini istemem.Tabiki bu sadece aşkla ilgili değil.İş,Aile VB. gibi konulardada geçerli.

İyi forumlar

---> Pişmanlığım

Allah rahmet eylesin...

Bu durumdan cikmaya calis evde oturmakla 10 senelik aski unutamasin... insan icine cik ki gozun gonlun acilsin ...

Allah yardimcin oldun

---> Pişmanlığım

[içine kapanarak ve felsefe ile bu şekilde uğraşır san ya filozof yada deli olursun bilincindesin geçmişe kapılıp orda haps olupta yaşamanın bir anlamı yok hayatı akışına bırak ve yasa derim kendi kendini yok ediyor sun felsefenin birinci kuralı kendini bilecen

---> Pişmanlığım

Mekanlari Cennet olsun.Her gecenin bir sabahi var.Yasadiginiz acilari sürdürmeyin,kendi kendinizin yara bandi olun.İnsaniz...Nice acilar birikiyor sirtimizda.Geriye bakarak yürüyemezsiniz.Allah sabrinizi ve yasam azminizi artirsin...

---> Pişmanlığım

Dışarıda ilgimi çeken hiçbir şey olmadığını düşündüm yıllarca.Ne bilim hep yalan dünya dedim bende böyle yaşarım kimseye zararım yok dedim.Sonradan kendime zararım olduğunu fark ettim psikoloğum haftada 4 gün evime geliyor oda ısrarcı birazcık dışarı çıkmamda.

---> Pişmanlığım

Sen çık takıl yeni bir sayfa aç kendine böyle olmaz zatEn kardes topla artık bence kendini sana zarar

---> Pişmanlığım

sen bence fazla takıntılısın . Bu durumdan kurtulmaya bak.

---> Pişmanlığım

Allah Rahmet eylesin..
Evlenmesi cidden cok kötü bi durum , keşke herşeyi oluruna bıraksaydın. Fakat "Keşkeler" fayda etmiyor artık..
Bence sen sosyal hayatına geri dön , dışarı çık eğleen , yeni insanlarla tanışmaya bak. Kim bilir belki sana göre birini bulursun :)

---> Pişmanlığım

Kararlarımızı iyi düşünüp vermeliyiz. allah rahmet eylesin yanlızlık kötü

---> Pişmanlığım

bazen insanlar birine çok fazla bağlanır butun hayatlarını,bütün hayat enerjilerini ona doğru akıtır toplum bunun adına çoğu zaman delilik der,çoğu zaman umursamaz bile senin yorgunluğunu,acını bizim gibiler farklı yaşar hayatı gelmeyecek birini bekler bir sabah kapım çalsın gelen o olsun ister kafamızın içinde olmadık hayaller kurarız ve bir gün gerçekten yalnız kaldığımızda pişmanlıklarımız bizi kurtarmaya yetmez.
Eğer onu hala görebiliyorsan ve mutlu olduğuna inanıyorsan bunun yetinmeyi öğrenmelisin kendimle kıyasladığımda hayatlarımızı değiştirebilmeyi isterdim bu bir mezar taşıyla avunmaya çalışmaktan çok daha iyi bir yaşam

---> Pişmanlığım

Kardeşim çök kötü günler geçirmişsin belli. Allah yardımcın olsun.
Fesefeye kendini adamış bir insansan kendini rahatlatacak güç vardır sende.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri