Pet Şişeden Bileklik Yapımı

---> Pet Şişeden Bileklik Yapımı

ilgincmis.
ben tr de ortaokuldayken, pet siseden ince bir serit cizip iplerle isim yaziyordum (bir ara baya bir modaydi, benim yasitlarim bilir ) :) ortaokulda siniftakilere isteklerine gore yazip satiyordum :) ticarete atilmistim o zamanlar :) annemin sabri tukenince mecburen biraktim :)

ee ortaligi dagitinca, derslerini yapmayinca, ve surekli bir ip ve pet sise arayisina girince bir yerde kadinda hakli :)

hatta hollandaya geldigimde, kendime iki tarafina turk bayragi ortaya TURKIYEM yazmistim. bayagi bir kullanmistimda

yazdigim gitmemis :(

surekli bir ip, pet sise arayasina cikinca, ders yapmayinca ortaligi dagitinca hakli kadin ne yapsin :)
kendime yapmistim iki ucunda turk bayragi ve ortada TURKIYEM yazili hollandada bayagi bir kullanmistim birde nazarboncugu takmistim iki ucuna, cok hostu ve hala sakliyorum onu :)

yok yapmiyorum. ama yapmasini unutmadim.

yok aksine cok sessiz sakin bir cocuklugum gecmis :) ablamlar cok fenaymis. ilginc. onu komsu kizi vardi, ben ablam ve arkdasimiz oturduk nasil yapiyorlar diye ugrastik igne ip ile ugrastik olmadi, baktik ertesi gun kiz geldi buldum nasil yapildigini dedi bizede gosterdi oyle basladik yapmaya, ama benim o sakladigim turkiyem yazisini bulursam burda paylasirim... ama bozulmustur tabi birazicik.

eminim herkes görmek ister paylaş yeşilll :)
bak sana şöle birşey diyeceğim aile fertleri genelde bir diğerini kötüler yoksa yaramaz olan senmisin :)

bende Deniz taşı nazar boncuğu ile künye yapmıştım 10 tane ve arkadaşlara hediye etmiştim sağolsunlar hala saklıyorlar.

seninde el becerin varmis demekki. erkekler pek ugrasmazlar ilginc.

yok kucukken ev sahbinin kizi kimseye birakmamis beni zaten, ablasininda cocugu olmuyordu enistesi ve ablasi beni her yere goturuyorlardi gezdiriyordu :)

sonra okulda, evde sessizmissim arada bir haylazliklar oluyormus ama olacak okadarda :) ablamlar erkekleri dovuyorlardi kendileri dovdukleri yetmiyormus gibi birde abimede ayriyetten dovduruyorlardi ama sonunda annemdende dayak yiyorladi :) hihih gormesinler bunlari yazdigimi, izmirde herkesi dovuyorlardi erzurumda dayak yediler ama hihihih cocuklardi daha, bugun olmus hala hayret ediyorlar hala diyorlar nasil dayak yedik biz erzurumda diye :)

hemcinslerim'de uğraşır eminim el sanatlarıyla alakalı çalışmalarda. Ben severim bıleklıkleri ve yün ipinden yapmıştım kendime :)

Ablaların türk dili değimiyle çeteymiş desene :) belki şimdi olsa erzuruma giderler dayak atarlar o cocuklara :D :D

kesin hele birtanesi, oda senin gibi aslan burcu, yenilgiyi asla kabullenemior, elinde olsa gider sacini basini yolar kizin :)
evet, resmen ceteydiler

IHIMM konu disina cikmayayim.
sende paylassana yaptiklarini elinde vardir herhalde.
makrem iplerinden onceden saksilik flian yapmistim ama kemer, canta vs.de yapabilirim eger untumadimsa orme tekniklerini :)

çete ablalarına dikkat et :)

kuzenim çeyiz hazırlıyordu hiç unutmam o günü bende kücük bir lif yapmıştım cok gulmuşlerdı ama yapmıştım.

paylaşırım tabiki :)

Kreativ Oldugun Zaman Herseyden Bisiler Yapiolar

Tesekkürler

sevinirim. paylastigin zaman etikletlersen kacirmamis olurum :) merakla beklicem.

ben cocukken dantel cok yapardim, ablamlarin cikaramadigi ornekleri ben cikariridim :)
ama ceyizin varmi dersen, bir tek laptobum var, dantel filan sevmiyorum artik cocukkendi o :) ablamin ceyizine birsuru havlu kenari yapmistim :)

aslında çeyiz örf adetlerimizin vazgecilmezidir olmalıdır. Günümüzde çeyiz mantığı MAĞZALARDAKİ RAFLARDA SATILIR HALDE NE YAZIKKİ EL İŞİ YOK.

Etiketleyeceğim :)

[MENTION=40478]KızıLAteş[/MENTION] 10 yildan fazla olmustur bunu yapali :) hemebcik buldum. Iyi saklamissim helal olsun bana :) birazicik bozulmus dogal olarak Ve kirlenmis :)
Bakalim begenecek misin?

5fb85e557120e5f50080beef647f7bf9.jpg

ad551e81fa521f31d24961034843c531.jpg

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri