Parfüm tavsiyelerim

---> Parfüm tavsiyelerim

bende nedense parfüm seviyorum :D paylaştığın iyi oldu. günlüklerden en iyisi hangisi ? :)

---> Parfüm tavsiyelerim

gucciyi tek geçerim [MENTION=165455]Ehre[/MENTION] ilginize teşekkürler yada yves saint lauren deneyin bi kerecikte olsa cok pahalı ama sanırım 450 tl civarıydı benimkisi açık alırsanız daha iyi olur fazla fark yoktur genelde

---> Parfüm tavsiyelerim

baldessarini_secret_mission_after_shave_lotion_90ml_.jpg

;)

---> Parfüm tavsiyelerim

One Million Güzeldir Bende Tavsiye Ederim :)

Armani Black Code Bunu Denicem Teşekkürler :)

---> Parfüm tavsiyelerim

bu işten anlıyosun o zaman sana azzuro diyorum sadece =)

arkada ki viski sadece benim mi dikkati mi cekti :D

yanında da martini var yine klasik kıbrıs ziyaretlerinden biri :)

One Million Güzeldir Bende Tavsiye Ederim :)

Armani Black Code Bunu Denicem Teşekkürler :)

black code kalıcı değildir açık alabilirsin aynı kokudur zor bi koku değil esansı falan baya düşük 3 saat bile kalmaz vücutta paran bosa gider acık al en iyisi :hi:

---> Parfüm tavsiyelerim

[MENTION=165530]Morgenstern[/MENTION] Dostum Bana Kalıcı Bi Parfüm Lazım Sence Hangisi Daha Uzun Süre Kalıyo ? :)

---> Parfüm tavsiyelerim

[MENTION=165530]Morgenstern[/MENTION] Dostum Bana Kalıcı Bi Parfüm Lazım Sence Hangisi Daha Uzun Süre Kalıyo ? :)

yves saint lauren hastasıyım en az 2 gün

hermes şuan deri ceketimde hala kokuyor yaklasık 4 ay geçti yemin ederim inanmıyosna sephoradan tester al bedavaya dene bi =)

---> Parfüm tavsiyelerim

yves saint lauren hastasıyım en az 2 gün

hermes şuan deri ceketimde hala kokuyor yaklasık 4 ay geçti yemin ederim inanmıyosna sephoradan tester al bedavaya dene bi =)

Bakalım Bu Seferde Bunları Deniyim Bu Güne Kadar Hiç Bi Parfümden Memnun Kalmadım Ya Hep Çabuk Yok Oluyolar :) Teşekkürler Tavsiyeler İçin.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri