özkana yada diğer yetkili arkadaşlara

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sadakat_06

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bu benim 2'nci üyelik alışım daha önce süresiz banlanmışım nedeni ise her konuda sohbet mesajlarıymış diesel arkadaşımız banlamış SÜRESİZ neden banlandığımı sorgulamıyorum sadece neden süresiz olduğunu merak ediyorum ve burada bir haksızlık olduğunu düşünüyorum banlayan görevlidir hata var ise banlamaz ise o zamn o hata yapmıştır fakat sözüm süreyedir sitede adult paylaşım yapanlar bile saatlerle sınırlı banlanırken acık adres verip alenen tehdit edenler bile saatlerle sınırlı banlanırken ben neden süresiz banlandım diesel uyarıldı halde her konuda sohbet msjları yazmış nedenine fakat uyardığında ben offline'ydim yinew banladığında offline'ydim kendi ben görmeden uyarmış vee banlamış hayır ben görsem uyarıyı alsamda aldırış etmeden hala hatama devam etsem haklı diycem ama ben uyarısından habersizdim süresiz banlandığımı haksızlık olarak düşünüyorum bu süresizlik konusunda sizde yardım bekliyorum

~~yolcu~~​

---> özkana yada diğer yetkili arkadaşlara

konunun muhattabı diesel dir geldiğinde cevap verir sana...

Ban Sebebiniz. birtek oyunlarda sohbet değildir.

tek bir üyeye yoğunlaşmak.

msn vermeye yonelık yorumlar yapmak.

msn vermeye calısmak

site içinde gereğinden fazla üyeyle samimi olmaktır.

ama ben kimseden msn istemedim kimsede vermedi bu güne kadar kurallara bu konuda msn konusunda kurallara uyduğumu düşünüyorum özkan buna yeltenen ben değildim sende biliyorsun bunu ama her konuda sohbet meselesinde ise ben zaten haklıdır diesel diyorum sadece süresiz olması biraz abartılı değilmi uyarmış beni ama ben görmedim uyarısını

senın olmadıgını bende bılıyorum

Samimi oLduğun o Akıllı Şahıs zaten banlandı 3 gün. biliyorsundur.

ama bu olay tek taraflı değil sen samimi olursan oda yeltenir olay bu.

ki deyeceğinide düşünmüyorum banlandın ne oldu? ne adın geçti ne arkandan üzülen bekleyen oldu yerını baskaları aldı.

yanı kimse için banlanmaya emeğinin boşa çıkmasına deymez.

bende farkındayım hatalı sen olmadıgının .

o şahıs yuzunden senden sonra senınle oldugu gıbı oldugu ıcın bır kısı daha banlandı.

eger hatalarımı tekrarlamam mesafemı korurum dıyorsan

banını açabılırım

dieselde anlayışl olacaktır bu seferlık

evet saol banımı acarsan en azından süresini sınırlı hale getirirsen sevinirim benim diesele sözüm yok sadece süresiz banlamakta biraz haksızlık yaptığını düşündüm

öZkanın Yazdıklarına Harfiyen Katılıyorum..

banLandıgın Şahıs Yüzünden Senden Sonra 1 Kişi Daha banLandı..

Herneyse Özkanın Dedigi Gibi Mesafemi Korurum Diyorsan Sorun Yoktur..

Banın acıLdı Giris Yapabilirsin

Bida Yapmaman Dilegiyle..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri