ÖSS sınavını kazanmak isteyenlere!!:D

d€RY@

Bayan Üye
1-öyle arkadaş şeçnki;'oğlum/kızım bunlar fani şeyler.çalışpta ne olacak hadi okudun diyelim,zengn bile olamazsn.bakn zenginlerden hangisi okumş?'şeklndeki gerçekleri devamlı sana söylesin ve örnekler versn.
2-Çalşmadan sınavı kazanan arkadaşlar bul!onlarla iletişm kur ve taktik al.
3-Herkes 5.,6.yılında kazanyor.bu yıl kazanamazsam dünyann sonu değl ya önümüzdeki yıl 2sınav olacak yada konular ağırlaşacakmş.olsun sende gelecek yıl daha fazla çalşrsın.
4-Asla sınavı kazanacağım deme,çünkü kazanamazsan hayal kırıklığna uğrarsn.kendine hedef medef de belirleme.hedef belirleme insann kendsni avutmasdr.unutma!!
5-Bu aralar tvde gzl dizler var.evdekiler başka bişeyler izliyor olablr.sen yeni tv aldr ve odana koy.maçların en zevkli zamnları.pembe diziler bir harika inan,eline kitabını alıp rahatça izleyeblrsn.insann duygusal zekasını arttrıyor.
6-Cumartesi ve pazarları bol bol uyuyarak dinlenmeye çalş.hafta içindeki yoğunluğu ancak böle atablrsin.
7-Sorumluluk almaktan devamlı kaçn.bi kere sorumluluk aldın mı devamı gelir.Allah korusun sorumluluk alanların halini görüyorsun.başlarını dersten kaldrmıyolar.
8-Deneme sınavları öss ayarında olmadığı için gerçek başarıyı ölçemez.denemelere girip canını sıkma.girsen bile başka bir isim yaz,millet çakmasın.sen başarını öss de göstereceksn.
9-Panik yapma,acele etme.nsl olsa herşey yoluna girecek.

yoq ya ben bu seneden de umutlu diilim:D:D aşkım inş. sen bunları uygulamıyosundur.inş. cewabın uygulamıyorumdur çünkü; zaten kazancağına az bi umutum war onuda yitirme yane :D:D:D eühühü zuhahaha

yoq ya ben bu seneden de umutlu diilim:D:D aşkım inş. sen bunları uygulamıyosundur.inş. cewabın uygulamıyorumdur çünkü; zaten kazancağına az bi umutum war onuda yitirme yane :D:D:D eühühü zuhahaha

ya ben tabikide uygulamıyorum.aşkm hem beraber kazanıp gitmicezmi yaa?neden umudun yokmuş.

hımm iyi planlar yapmışınız amaa illa birlikte kazanacaz diye şartlandırmayın kendisinizi daha çok stres yaparsınız hem zaten sınava şurda 2,5 ay kaldı çalışırsanız olur tabikide

arkadaşlar bu kdr kasmayın kendizi öss ye karşı olursa olur siz elinizden geleni yapın da olmazsa ucunda ölüm yok ya bu sene olmaz sa bi daha ki sene olur o da olmazsa ne olur ki!sizin vicdanınız rahat olsun savaştıgınızı hissedin kaybetmekte var kazanmakta;)

aman en kötü ihtimal babalarınıza yalvarırsınız yurt dışında burs talebi bulunursunuz yane ben şahsen sayısal bitirğip yurt dışına gidip tıp okuyacam :D

Öss Bi Burda Eksikti Tamam Oldu...:11: Yav Bu Sıcaklar Yuzunden Ders Calısamıyoz Burda Hatırlatmayın Bari :( Bu Sene Cem Uzana Vercem Oyu Kaldırsın Su Öss Yi :11:

4. Senem Umut Var Herzaman Ki Gibi Umudun Bittigi Yerde Hersey Bitmistir Bitirmeyin Umutlarınızı :) En Azından Cem Uzana Oy Verin Kurtulalım :11: Cem Uzan Beni Tutsa Feci Oy Toplarım :11:

2.senemde Kazandim Şİmdİ Bİtmek Üzere .....
O Yillari Hatirlamak Bİle İstemİyorum.......:s
Zaten Okursun Adam Olursun Överler...
İŞ Bulamadinmida SÖverlerrrr ..........

Sİz Sİz Olun Plan Programi Elden KaÇirmayinnnn ......
Hade Herkeze Kolay Gele Bol Sanslar ..........
Çİkolata Şeker Yemegİ Unutmayinnn ,bİde OkunmuŞ PİrİnÇ Tanelerİnİ Yuttummuu İstedİgİnİz Yerİ Kazanirsiniz :d

ewt pirinç şart:D:D

zuahah

ama inş. beraber gideriz.ayrı yerler tutmazsa ben 2. sene senin yanına geçiş yaparım. olmadı bidaha girerim öss ye:D

şimdiden krizlere başlamışsınız yaa alla alla üniversiteyi ayrı yerlerde bitirseniz ne olur??aşkınıza güvenmiyonuz mu hep birlikte olmak zorunda mısınız???

ya abi bendemı sorun var bılmıyorum yok arkadas olmuyo 3 kere gırdım bu sınava D:D:D:D valla ehlıyet alırken dıreksıyon sınavını tek seferde egctım :D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri