ÖĞretmenlere Pembe Yalanlar

ArdakaŞalar Hepİnİz Bİr Sepebten Dolayi ÖĞretmenler Azar İŞİtmİŞİzdİr Bazende Kurtulmak İÇn Pempe Yalanlar (bazen DedİĞİme Bakmayin %90 SÖlerİz)bunlari Hedrkez Yazabİlİrmİ?
Ben Daha 2 GÜn Önce YŞadim Bu Olayi Ben 6.ci Sinifa Gİdİyom Bİzİm Sinif En Üst Katta Ben ArkadaŞimla Ölesİne Kavga Ederken Hoca Bİzİ Korİdorda GÖrdÜ Ben Bİde BaŞkan Yardimcisiyim Hocanin Bİzİ GÖrdÜĞÜ Vazİyet Ben ArkadaŞi Yere YatirmiŞ Tekme Atarken Ben Sinifa Gİrdİm Hocaya Dedİm Hocam Sinifa Sokmaya ÇaliŞiyodum Dedİm Hoca Bİz Yemeyİz Dedİ 2 Tokat Atti Ama Önceden Benİm O Hocaya Bİr KaÇ(bİr KaÇ Lafin GelİŞİ ÇoĞu Kez)vukuatim Oldu Hoca Yermİ Yemez Sİzde Anlatin Tabİ Okula Lİseye Ve Ünİveersİteye Gİden Abİlerİm

Aradfim Ama BÖle Şey Yok EĞer Varda GÖrmemİŞsem ÖzÜr Dİlerİm

ßen her sabah geç kalırdım hoca sınıfa almazdıı :D bnde müdür yardımcısına gider otobüs bozuLduu FLan Filan derdimm kandırırdımm geç kaldı kağıdı aLırdımm:D:D:D ßuda itiraF Olsun :D

SLM...
bütün hocaların sordugu soruyu "ders calısıyor musun ebru?" demelerine "evet hocam çalışıyorum siz merak etyınn."diyorum şimdi bişeyler daha yazardım ama olmaz şimdi....:d

valla benim klasik yalanımdı :D otobüs geç geldi hocam yada otobüse geç kaldım :D:D otobüs kaçt :D

BeN HocAya DiReK GErçeğİ SöLüoM bİ dİSİpLİnE GNDeriO o KaDar BaşKA bİŞi oLmuO ORaDAnDa BırAkıOLAR :D

Cep telefonumu yakalattığımda dershanem var geç gelicem almam lazım falan diye bir sürü şeyler söylemiştim:D

hoca alışmıştı artık kapıyı çalıyodum giriyodum içerim hocam diyodum otur diyodu :p :(

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri