Öğrenci Halleri :((( İtirafım Büyük Gardaş:D

goztepeyali

Kayıtlı Üye
İlk Hangi Sınavda Kopya Çektiniz ? :D

Kaçıncı Sınıftınız ?

Kimden Çekmiştiniz :

Kaç Almıştınız ?

MAKSAT GIRGIR ŞAMATA :D

Bana Sormayın Ben Kopyaya 1. Sınıfta Altıma Fiş Açarak Başlamıştım :D

O günden İtibaren Hocanın Gözüne Girmiştim Hocalar Sizi Sevince notta iyi olur :D

Ders Çalışma Hevesi Gelir

Şuan Anadolu Lisesine Girdim.

İyiki de Kopya Çekmişiiim :D <3 :106:

Moderatör tarafında düzenlendi:
---> Öğrenci Halleri :((( İFTİRAM BÜYÜK GARDAŞ :D

Hiç kopya çekmedim gardaş :)

xD

öhömmm sınıfta ilk okumayı çözen kişi olarak fiş falan gerek yoktu yani :D Sen baştan temelleri sağlam atmışsın prof'a kadar gidersin bu hızla :D

liseydi, analitik geometri dersinde sıranın üstüne yazmıştım tarih 13.04.2005

Klbk Kopya çekmeden öğrencilik hayatı bence en büyük başarı :) Bu Konuda Kendime güveniyorum :D Kadir Kardeş Maşallahın var :D

Babam ögrenci yıllarımda "kopya çekmek ancak kendini kandırmak demektir"derdi.
Bu yüzden hiç çekmedim.

Hep söylenen bir söz vardır..Kopya hazırlarken öğrenirsin;ama çekmek kendini kandırmak:))Katılıyorum

Değerli kardeşim:))Teşekkürler
Başlığı küçük harflerle açmanızı rica edeceğim:))

---> Öğrenci Halleri :((( İtirafım Büyük Gardaş:D

Yorumlarınız için teşekkürler :) ama bazı durumlarda da gerekmiyor değil :)

Lisede çok kopya çekiyodum. İlkokulda çektiğimi hatırlamıyorum

3.sınıfta telefonla mesajlaşarak çektim teknolojiyi her zaman kullanmışımdır:)

Puhihhihhihihhhi xD
Kopya cekerim ya arada xD
Ama sadece kendimi kandırıyorum o ayrı tabi. Kötü yanlarida var kopya cekmenin ama cidden gözüm kayiyo .d

Doostum teknoloji aşkı küçüklükten aşılanmış sana :D Feyza haklısın ama yarın dil ve anlatım sınavım var kopya hazırlamam gerek :D Biliosunuz baraj ders direkt kalmayalımda :D

ben lisede cok cektim...

yanacagim ateslerde xD

Korkma Sezen hiç birşey olmaz :) Ama başkasından çektiysen bilemem emek hırsızlığına girebilir :))) Ben kendim hazırlıyorum El emeği , göz nuru , alın teri :D

ahahaha//alin teri temezmi utan,maz

hem cektim hemde kendim yaptim cektim..suss sen :D

Hahaha :D tabi alın teri ben o kopyaları koluma yazıp saatin silmicegi yere yazana kadar ölüyorum resmen :D Yetenek değilde ne bu Allah aşkına ? Allah vergisi kızım Allah :D :D

yakalanininca gorursunnnn el emgini goz nurunu xD

neyse bosver yakalanan kadar cek...bosver xD

yakalanininca gorursunnnn el emgini goz nurunu xD

neyse bosver yakalanan kadar cek...bosver xD

Aynen :D yakalanana kadar :D Zaten ben onun silme taktiğini buldum. Yazıyı siliyorum. Elinde kanıt yok kopya çektiğime dair biras zor yakalar :D

ben ingilizce dersinden nefret ederdim, ingilizceyide birturlu ogrenemedim zaten, cok basarisiz oldugum bir ders, yanimdaki kizinda ing. iyiydi. sinavda o yaziyordu bende onun yazdiklarini kagidima geciyordum kiiiiiiiii ogretmen ''seni camdan assagi atarim'' dedi :(:(

sonra tarih dersindede ondeki cocuktan yaziyordum piss ispiyoncu bir cocuk cocugu uyandirdi senden yaziyor diye :)

kotu tecrubelerim var kopya cekmek konusunda. kagitla kopya cekmeye filan pek cesaret edemezdim ama klasik silgiye yazardim cevaplari ama cogu zaman bakmaya cesaret edemezdim :)

birgun hollandada okuldayken, walkmane cikabilecegini dusundugum soru ve cevaplari sesimi kayit ettim esarbimin altina monte ettim ogretmenin gormesi imkansizdi yani ama cesaret edip cekemedim :) iyikide cekmemissim cunku o donemler derslerim zaten cok iyiydi.
:)

ben ingilizce dersinden nefret ederdim, ingilizceyide birturlu ogrenemedim zaten, cok basarisiz oldugum bir ders, yanimdaki kizinda ing. iyiydi. sinavda o yaziyordu bende onun yazdiklarini kagidima geciyordum kiiiiiiiii ogretmen ''seni camdan assagi atarim'' dedi :(:(

sonra tarih dersindede ondeki cocuktan yaziyordum piss ispiyoncu bir cocuk cocugu uyandirdi senden yaziyor diye :)

kotu tecrubelerim var kopya cekmek konusunda. kagitla kopya cekmeye filan pek cesaret edemezdim ama klasik silgiye yazardim cevaplari ama cogu zaman bakmaya cesaret edemezdim :)

birgun hollandada okuldayken, walkmane cikabilecegini dusundugum soru ve cevaplari sesimi kayit ettim esarbimin altina monte ettim ogretmenin gormesi imkansizdi yani ama cesaret edip cekemedim :) iyikide cekmemissim cunku o donemler derslerim zaten cok iyiydi.
Çok iyi ya :D benim böyle tecrübelerim hiç olmadı :D bende isterim biras Action :D

denersin olur...

aman bir dersim kaldi onu alamiyorum birturlu kafam basmiyor, becerebilsem kopya cekerek alacagm ama beceremiyorum. kopya mopya yeterki o dersi alayim. iki diploma birden alicam ama o ders yuzunden alamiyorum :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri