neye niyet neye kısmet. tam bir kabus.

musashi4444

Kayıtlı Üye
arkadaşlar askere 4 tertip gidilir 1.2.3.4 diye bunlardan tarihinde gitmez isen örneğin şubat yerine benim gibi mart da gidersen devre kaybı olarak askerlik hayatına başlamış olursun. ve sana hep fosil derler çünkü tertibin yok :)
ben bu şekilde gittim. acemi birliğinde istersen ağzınla kuş tut sen hüsransın o an türkiyede hangi bölgede askere ihtiyac var ise genellikle el ayak amele kesimi olursun veya ince işcilik meslek var ise aranan kan niteliğinde o bölgelere yollarlar.
ben devre kaybıydım hayalim ise askere gidip pkk ile çatışıp elimden geldiği lkadar çok pkk öldürüp teskere almadanda içimdeki en büyük arzu olan belki ölür ve nasip olur ise şehit olma arzusuydu. ama dediğim gibi. şehit olmak icin cıktım yola. devre kaybı olarak düştüm ankaraya. avcı olmak isterken barmen oldum. hayatımda alkolün tadını dahi bilmezken gittim barmen oldum ama ağzıma bir yudum alkol almadım o ayrı konu. askerlik hayatım boyunca hep ahh dedim ahh devre kaybı olmasaydım. herkes süper askerlik yapıyosun havuzun kenarında pantolon gömlek yediğin önünde yemediğin karşında misali imkanlarım aşırı coktu ama hayalim dedimya ömürde bir kere asker olacaktım ve benim için hayatımın en büyük hayal kırıklığı oldu. ne diyeyim nasip değilmiş.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri