Nerden Bileceksiniz

---> Nerden Bileceksiniz

Ahmet kayanin sarkisi degilmi.
Sesi cok guzelmis boyle sesleri seviyorum.
Basarili bayagi.

---> Nerden Bileceksiniz

çok şanslısın o vakit,hocam... Bi kadehte bizim için kaldırıver...

Biraz öyle hocam :)

Alkol almıyorum ama senin yerine de bir bardak çay içeriz artık xD

Ahmet kayanin sarkisi degilmi.
Sesi cok guzelmis boyle sesleri seviyorum.
Basarili bayagi.

Evet o.

Birde canlı canlı manzara eşliğinde dinleyince ayrı bir güzel oluyor :)

---> Nerden Bileceksiniz

Biraz öyle hocam :)

Alkol almıyorum ama senin yerine de bir bardak çay içeriz artık xD

Evet o.

Birde canlı canlı manzara eşliğinde dinleyince ayrı bir güzel oluyor :)

Izmirde noral cafelerde yok boyle ama erzurimda kafeler cok guzel nerdeyse her cafede canli muzik var.

Izmirde ne duzgunki hic birsey duzgun degil.
Erzurim gercektende sosyete sehir olmus. Duzenli temiz

---> Nerden Bileceksiniz

Izmirde noral cafelerde yok boyle ama erzurimda kafeler cok guzel nerdeyse her cafede canli muzik var.

Izmirde ne duzgunki hic birsey duzgun degil.
Erzurim gercektende sosyete sehir olmus. Duzenli temiz

İzmiri çok övüyorlar da görmek nasip olmadı henüz..

Erzurum güzel ama çok soğuk xD

---> Nerden Bileceksiniz

İzmiri çok övüyorlar da görmek nasip olmadı henüz..

Erzurum güzel ama çok soğuk xD

Izmirin adi var tadi yok :) yada ben tad alamadim. Gezdigimiz yokki :)
Erzurum daha duzenli daha temiz planli olsada SIKILIYORUM erurumda. 1 en fazla 2 hafta kaliyoriz nerdeyse hergun gezdigimi halde SIKILIYORUM orda. Izmirde kendimi evimde hissediyorumki evimiz izmirde. Belki erzurumda teyzemlerde falan kaliyoruz ondan SIKILIYORUM. Bilemicem :)

---> Nerden Bileceksiniz

Izmirin adi var tadi yok :) yada ben tad alamadim. Gezdigimiz yokki :)
Erzurum daha duzenli daha temiz planli olsada SIKILIYORUM erurumda. 1 en fazla 2 hafta kaliyoriz nerdeyse hergun gezdigimi halde SIKILIYORUM orda. Izmirde kendimi evimde hissediyorumki evimiz izmirde. Belki erzurumda teyzemlerde falan kaliyoruz ondan SIKILIYORUM. Bilemicem :)

Hmm..Bakalım büyük ihtimal üniversite kaydına giderken İzmir'e de gideceğim birde ben göreyim şurayı xD

---> Nerden Bileceksiniz

Hmm..Bakalım büyük ihtimal üniversite kaydına giderken İzmir'e de gideceğim birde ben göreyim şurayı xD

Gor bakalim
..gerci izmir icin yorum yapacak en son kisi ben olmaliyim sanirim konaktan baska bir yer gormedim :) erkek arkadsim istanbuldan izmire beni gormeye geldiginde yazik sabah 9 dan aksam 5 e kadar birde beni beklemek zorunda kaldi. O zaman biriminde beni. Yillardir gezmedigim gormedigim yerleri gormus birde face atmis birse bana diyor istersen konagi sana gezdirey im :) ben okadar gezemedim.iste :)

---> Nerden Bileceksiniz

Gor bakalim
..gerci izmir icin yorum yapacak en son kisi ben olmaliyim sanirim konaktan baska bir yer gormedim :) erkek arkadsim istanbuldan izmire beni gormeye geldiginde yazik sabah 9 dan aksam 5 e kadar birde beni beklemek zorunda kaldi. O zaman biriminde beni. Yillardir gezmedigim gormedigim yerleri gormus birde face atmis birse bana diyor istersen konagi sana gezdirey im :) ben okadar gezemedim.iste :)

Yazık olmuş adama xD

---> Nerden Bileceksiniz

Yazık olmuş adama xD

Sikayetci degildi. Bende bekletmek yerine onca saati onunla gecirmek isterdim ama aile durumundan mecburen beklettik :)

Neyse konunu cok dagittim.kusuruma bakma lutfen. Ben tr den gekene kadar dikkat et kendine. Sakin ban filan yeme tamammi ozaman yalniz kaldim gibi hissederim.sitede kendimi

---> Nerden Bileceksiniz

Sikayetci degildi. Bende bekletmek yerine onca saati onunla gecirmek isterdim ama aile durumundan mecburen beklettik :)

Neyse konunu cok dagittim.kusuruma bakma lutfen. Ben tr den gekene kadar dikkat et kendine. Sakin ban filan yeme tamammi ozaman yalniz kaldim gibi hissederim.sitede kendimi

Estağfurullah :)

Teşekkür ederim sende,tekrardan hayırlı yolculuklar..Bu arada üç yılı aşkın süredir bu sitedeyim bir sorun çıkmadı inşallah bir o kadar daha devam ederiz xD

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri