Nefretim...

kisgunesi

Bayan Üye
nefretim....bu sana...
sağlığın buaralar bozulmuş ve duyduğuma göre kalbin bile durup tekrar çalışmış...eskiden olsa oturup günlerce ağlar yalvarırdım Allah'a yardım etsin diye sana...oysa şimdi....bi damla bile gözümden akmıo sana...neydin ne oldu?bazen bu nefreti yakıştıramıyorum kendime....neden diyorummm ne oldu o sanki hiç bir zaman bitmiycek sevgime,aşkıma ne oldu?bitmiş....hala nefrete bile dönüşmüş istemsizce...
düşündüm günlerce o kalbinin durduğu vakit hayatın gözünün önünden geçtiğini söylemişsin...ya bana yaptıklarında gözünün önünden geçtimi?o kalbin yeniden attığında benim nefretimi hissettin mi tüm damarlarında,yüreğinde?
hayır artık canımı yakamayacaksın....içimdeki yangın olmaycaksın...
bugün ilk kez utandım kendimden...hayatımda ilk kez nefretime yenik düşüp keşke ölseydin dedim içimden...yazık bana...nası bişi yaşatında bana bunlar döküldü dilimden....inan nefretim inan sevgim yok sana bundan sonra...benim hayaımı altüst etmekten vazgeç olur mu?
nefretse nefret sevgiyse sevgiydi.....sen istedin bende yaptım nefret ettim...sevmekten vazgeçmezsem ödülümü sunacaktın bana ben vazgeçmemiştim ama başka kollarda aldın soluğu...gözümün içine bakbaka imam nikahlandığını duyurdun bana yazık...sevgime emeğime yazık sana akan gözyaşlarına yazık...nefretime bile yazık....

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri