Ne yapmalıyım??

Seennaa

Bayan Üye
Okuldan geçen dönem bana tklif eden ama benim kabul etmedgim bir cocuk vardi. Kafaya fena halde takti arkadaslarimla kanka oldu. Simdi o arkadaslarimla gorusmek istedgimde bu cocuklada muhatap olmak zorunda kaliyorum. Nasil yapti bilmiyorum ama arkadasarimida kandirdi. Surekli beraber biseyler yapiyolar. Ve artik bu benim sinirimi fena halde bozuyor. Sonucta o bana sadece teklif eden bir cocuk ve oyle kalmasi gerekirdi. Ama bana yakin olmak icin arkadslarimida kullaniyor. Napicami hic bilmiyorum. Arkadslarimdan bile vazgecmk uzereyim..

---> Ne yapmalıyım??

arkadasin bu durumu bilmiyor mu?
bu yukarda yazdiklarini arkadasinlada paylastigin halde, arkadasin o kisi ile muhattap oluyorsa zaten o arkadasindan uzak dur derim. (kanimca) yani etkilemek istemem.

---> Ne yapmalıyım??

Şans vermeyi düsündum fakat beni sinirlendiricek o kadar sey yaptiki vazgectim.. Mesela benim diger kız arkadaslarimla asiri sekilde samimi. Bunlar benim hic hosuma gitmiyor. İsin kotusu arkadslarimda onu bana karsi koruyor surekli

---> Ne yapmalıyım??

Evet zaten benimde dusuncem su anda bu. Arkadaslarimi kaybedicem onun yuzunden..

---> Ne yapmalıyım??

eger, bu dusunduklerini bilipte arkadasni oyle davraniyorsa, zaten arkadas olmamis, kaybetmiyorsun, kaybediyor ( cok sert oldu galiba yorumum ama arkadas konusunda cok fazla secici biri olarak kendi gozumle bakiyorum kusura bakma )

---> Ne yapmalıyım??

Hayir sana hak veriyorum.. Bir erkek yuzunden bile beni kaybetmeyi goze almasi beni uzuyor zaten.. Ustelikde benim tarafımdan reddedilmis birini tercih ediyor.. Ben cok konustum bu konuyu arkadasimla.. Ama sanirim artik yapmam gerekn onuda hayatimdan cikarmak

---> Ne yapmalıyım??

Hayir sana hak veriyorum.. Bir erkek yuzunden bile beni kaybetmeyi goze almasi beni uzuyor zaten.. Ustelikde benim tarafımdan reddedilmis birini tercih ediyor.. Ben cok konustum bu konuyu arkadasimla.. Ama sanirim artik yapmam gerekn onuda hayatimdan cikarmak

Geç bile kalmışsın:H

---> Ne yapmalıyım??

Sil hepsini hayatından kafanıda yormana değmez .. eğer arkadaşların senin gerçek arkadaşların olsaydı bu durumda olmazdın

---> Ne yapmalıyım??

1-bide ben birşey sormak istiyorum kendi hayatımla ilgili.tanıdığım birisiyle sürekli gözgöze geliyorum,rüyama birkaç kere girdi.bir günde bana 'Bağımsız' dedi.yaşıda büyük ihtimal 25 yaşın üzerinde galiba.Ne ima etmeye çalışıyor?

2-bide ben başka bir çocuktan hoşlanır gibiyim.Ama o bir sene bir şarkıya takılmıştım.ben sonradan farkettim.beni izleyip bana güldü.ayrıca bugünlerde beni görüp arkadaşlarının yanından geçiyor yada yanımdan geçiyor.sizce benden hoşlanıyor mu?

Son düzenleme:
---> Ne yapmalıyım??

Bunu arkadaşınada söylemelisin haberi olmalı ki oda tedbirli olsun .. Zaten senin en yakın arkadaşınsa sonradan gelen bi çocuğu sana tercih etmez .;)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri