ne yapmalıyı sizce?

hinterland

Bayan Üye
merhaba arkadaşlar.geçen yazdan beri konuştuğum biri vardı. biz bu zaman zarfında yakınlaşmaya başladık. arkadaş biraz ilişki yaşamak istemiyordu. hep tel. konuşuyorduk saatlerce aralıksız günlerce. ama ilişki ve sorumluluk almak istemiyordu. sevgi konusunda sıkıntıları vardı. ama anlaşma da sorunumuz yoktu. ve çok uyumluyduk. şubat ayında benim onu çok aradığımı söyledi. sadece o güne özgü bi durumda. bir anda faceden sildi numaramı engelledi. ne olduğunu anlayamadım. üzüldüm ağladım ve çok şaşırdım. bi kızla tanıştım dedi çok inandırcı gelmedi bana. çünkü önceki gün mutluyduk hep mutluyduk zaten. çok istiyorduk birbirimiz. ben öyle söyleyince çektim kendimi. ertesi 2 hafta sonra aradı. gel istanbula diye. istiyorum seni şöyle böle bi sen varsın falan. o hafta gelecektim işi çıktığını söledi erteleyelim falan dedi. tamam dedim aradan 1 ay geçti arada 2 kere aradı. hiç lafını etmedi. havadan sudan konuştuk. bu arada her şeyim engelli halen. ben ani bi kararla istanbula gittim :( malesef çok büyük bi hata yaptım beni evine almadı. beni al dedim aradım sabah oldu öğlen oldu akşam oldu bekliyorum arada da şöle işim var böle işim var deyip durdu. ben sana gelme demedim mi falan. ben gece bilet bulamadım. ve ben gece dışarda kaldım arkadaşlar :'( nasıl yalvardım gel bilet bulamadım gel al beni olmadı bi yerde kalıyım diye çok da param yoktu. acaip zor duruma düştüm. hala ben sana gelme demedim mi deyip duruyordu.ben baktım bilet var diyor 10 arabasına saat 9.30 nasıl yetişeyim nasıl yapıyım diyorum kafana göre hareket edersen böle olur deyip duruyordu. belalar söyledim. bağırdım çağırdım. o zamandan beri de hayatımdan sildim onu. insanlar neden böle yapıyor psikolojim çok bozuk nasıl beni dışarda bırakabildi? neden bunu yaptı?hiç mi üzülmedi mi? ben bu olayı aklımdan atamıyorum. çok etkilendim arkadaşlar ara sıra da ağlıyorum malesef. çok zaman geçmesine rağmen. onun bu hareketi beni çok soğuttu. her şey içimden gitti. neden beni bu kadar isterken noldu bir anda ? neden bu dengesizliği gerçekten hiçbir anlamadım. ama bu insana nasıl davranmalıyım. yaptığı hareketten utanmasını istiyorum. benim ne kadar güç duruda olduğumu anlamıştı. saolun arkadaşlar.

---> ne yapmalıyı sizce?

uzgunum ama sevmemiski,
sende sucmus bir yureksiz korkagin pesinden giderek.
onun nesine guvendinde gittin anlamis degilim, zaten tutarsizligi ile guvenmemen gerektigini anlamis olman gerekirdi.
ya basina bir is gelseydi, ya birsey olsaydi, it kopuk dolu heryer nasil kalkar tutarsiz bir insanin pesine gidersin?
demekki amaci cani SIKILDIKCA sohbet etmekmis. kafa bulmakmis.
en onemlisi en omelisu YUREKSIZ VE KORKAMIS. aileme ne derim diye belkide seni almadi,
kacirmis duruma duserim diye belki seni almadi.
nedeni ne olursa olsun seni ortada birakmis korkak adam!!! ama ben en cok sana kizdim,
kafasina gore arayan engelleyen silen kafasi estimi arayip konusan biri ile ne diye gorusursun gorusmen yetmezmis gibi kalkip istanbullara gidersin aklim almiyor.

kusura bakma seni daha hic tanimiyorum, merhabalasmisligimiz bile yok ama icimden gecenleri yazdim.
umarim bu olay bir ders olmustur ve birdaha boyle bir durumla karsilasmazsin, karsilassan bile artik nasil davranman gerektigini biliyorsundur.

ALLAH gonlune ferahlik versin. umarim bu olayi atlatirsin hayatinda bir iz olarak kalmaz.
merak ettigim birsey, ailen demedimi kizim nereye gidiyorsun diye???

---> ne yapmalıyı sizce?

bence de lafta seviyormus gibi göstermis bakti sen ciddiye aliyorsun kacmis..
birde üstüne kalkip onun pesinden gitmen ..hatalisin acikcasi bu konuda..ama insan pembis gözlüklerini takip kör de olabiliyor senin yerine de koyabiliyorum kendimi ama eh be güzelim anlamaz mi insan .daha bilet alip gittiginde geldim dediginde deger veren insan geleyim alayim der degil mi ..neden geldin demez ki önemsese..
bence birsey yapma kendine yep yeni bir sayfa acmaya calissan daha iyi olur insan hayati boyunca nelerle karsilasiyor..üzücü bir durum dogru ama pes etme güclüyüm diyip birakma kendini .. sayet pesinden kosucak olursa da sen vermezsin yüz olur biter.. erkek milletinin kafasi zar zor dank ediyor kendimce bir görüs : )

---> ne yapmalıyı sizce?

merhaba arkadaşlar.geçen yazdan beri konuştuğum biri vardı. biz bu zaman zarfında yakınlaşmaya başladık. arkadaş biraz ilişki yaşamak istemiyordu. hep tel. konuşuyorduk saatlerce aralıksız günlerce. ama ilişki ve sorumluluk almak istemiyordu. sevgi konusunda sıkıntıları vardı. ama anlaşma da sorunumuz yoktu. ve çok uyumluyduk. şubat ayında benim onu çok aradığımı söyledi. sadece o güne özgü bi durumda. bir anda faceden sildi numaramı engelledi. ne olduğunu anlayamadım. üzüldüm ağladım ve çok şaşırdım. bi kızla tanıştım dedi çok inandırcı gelmedi bana. çünkü önceki gün mutluyduk hep mutluyduk zaten. çok istiyorduk birbirimiz. ben öyle söyleyince çektim kendimi. ertesi 2 hafta sonra aradı. gel istanbula diye. istiyorum seni şöyle böle bi sen varsın falan. o hafta gelecektim işi çıktığını söledi erteleyelim falan dedi. tamam dedim aradan 1 ay geçti arada 2 kere aradı. hiç lafını etmedi. havadan sudan konuştuk. bu arada her şeyim engelli halen. ben ani bi kararla istanbula gittim :( malesef çok büyük bi hata yaptım beni evine almadı. beni al dedim aradım sabah oldu öğlen oldu akşam oldu bekliyorum arada da şöle işim var böle işim var deyip durdu. ben sana gelme demedim mi falan. ben gece bilet bulamadım. ve ben gece dışarda kaldım arkadaşlar :'( nasıl yalvardım gel bilet bulamadım gel al beni olmadı bi yerde kalıyım diye çok da param yoktu. acaip zor duruma düştüm. hala ben sana gelme demedim mi deyip duruyordu.ben baktım bilet var diyor 10 arabasına saat 9.30 nasıl yetişeyim nasıl yapıyım diyorum kafana göre hareket edersen böle olur deyip duruyordu. belalar söyledim. bağırdım çağırdım. o zamandan beri de hayatımdan sildim onu. insanlar neden böle yapıyor psikolojim çok bozuk nasıl beni dışarda bırakabildi? neden bunu yaptı?hiç mi üzülmedi mi? ben bu olayı aklımdan atamıyorum. çok etkilendim arkadaşlar ara sıra da ağlıyorum malesef. çok zaman geçmesine rağmen. onun bu hareketi beni çok soğuttu. her şey içimden gitti. neden beni bu kadar isterken noldu bir anda ? neden bu dengesizliği gerçekten hiçbir anlamadım. ama bu insana nasıl davranmalıyım. yaptığı hareketten utanmasını istiyorum. benim ne kadar güç duruda olduğumu anlamıştı. saolun arkadaşlar.
ailemle birlikte değilim. üniversitede okuyorum o da aynı şekilde. bana 1 sene boyunca gel demişti ben ona güvenmiştim :'( aramızı düzeltmek istedim çünkü bir anda gelişti olaylar. ne bileyim bu kadar kötü olabileceğini hiç düşünmemiştim. bu olaydan sonra allaha çok sığındım. zaten o gece allahım sana emanetim dedim. adam bana sahip çıkmadı çünkü. belki karşıdan nasıl görünüyor ama gerçekten tramva yaşıyor gibiyim. gün geçtikçe neden neden deyip duruyorum kendime :( ağlıyorum hep gizli gizli. keşke bu olayı unutturabilecek bi sistem gelişmiş olsa. hayatımda ilk defa dışarda uyudum. yaşadıklarımı anlar mı bilmiyorum ama çok da onun umrunda olduğumu sanmıyorum.

---> ne yapmalıyı sizce?

Unutmaya calis. Kendine kizma onun ayibi diye dusun.
Kimseye kolay kolay guvenme. Artik kendini uzme. Onun umurunda degilken sen neden agliyosu? Bence kendine eziyet etme zaten yeteri kadar uzulmussun.

---> ne yapmalıyı sizce?

Hata sende anlamıssındır artık herkese guvenmemeyi..bencee kin gütme unut gitsin... hayat devamm edıyorrr bak en guzel sey mutlu olmak derr Cem Karaca

---> ne yapmalıyı sizce?

Unutmaya calis. Kendine kizma onun ayibi diye dusun.
Kimseye kolay kolay guvenme. Artik kendini uzme. Onun umurunda degilken sen neden agliyosu? Bence kendine eziyet etme zaten yeteri kadar uzulmussun.

evet tesekkürler saolun iyiyim aslında ama böyle insanlarda varmış dediğim ilk insan oldu. allahıma şükürler olsun eli bile değmedi bunca zaman kandırmaya uğraştı beni ona en güzel ceza ondan uzak durmam olacak. unutmam mümkün değil olayı ama zaman siiler her şeyi umarım :(

---> ne yapmalıyı sizce?

Çok üstüne düşmüşsün ya keşke yapmasaydın ama arama 1-2 hafta o arayınca da yüz verme bak nasıl koşuyo peşinden

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri