nE ßerßat ßir qun..

AriS

Kayıtlı Üye
20/02/2008

ßuqun nE ßerßat ßir qundu öLe.CaLıstıqım sirkette SorunLar,aiLewi SorunLar,ßide ßasımıza ßi kıs Sardık oda ayrı ßir dert.ßen ozeL ßir eqitim kurumunda servis söförLüqü yapIyorum(meCßuriyet)ßasLarda Sıkıcıydı ama zamanLa inSan aLısınCa ve yeni yEni inSanLar tanIyInCa daha ßi zewkLi oLmaya ßasLadı.YakLasık 4 aydIr dewam ediyorum ama ßu SıraLar SirkEt SahißiyLe aramIz kotu dun gazeteye iS iLanı vermiS ßuqun ßir Suru sofor adayI qeLdi Sanırım ßi taneSinide iSe aLmıS waLLa sekreterin yaLancıSıyIm yani anLıyaCan qunLuk iSden cıkarıLıyorum.CıkarıLıs(kovuLma)nEdenim Sirektin araßasıyLa fazLa qezmem vede izinSiz qezmem.ZatEn aiLewi SorunLarım yıprattI ßeni.EwLi ßir Cocuq ßaßasIyIm 3 Senedir ewLiyim ve eSimden nefret ediyorum yada kendisi nefret ettirdi ßir turLü ayrILamadIm.ßi yerde cocuk inSanın eLini koLunu ßaqLIyor Iste cunku ßende 13 yaSımdan ßu yaSıma kadar yEtim ßuyudum(cEkEn ßiLir miSaLi) CoCuqumunda ßunu yaSamasını iStemiyorum ama Sırf onun icinde hayatImı cekiLmez ßiriSiyLe Sürdüremem.1Ay onCesine kadar ßi kızLa tanıStım,bana cok cana yakIn ve Samimi qeLdi.ßasLarda ciddiyE aLmadım ama kızIn gayEt ciddi oLduqunu qorunCe ne yapaCaqımı Sasırdım.ßu Cuma kendisine we ßana iS ßakmaya qideCekmiS,sürEkLi ewLiLikden ßashSediyor ßenim ewLiLik durumumdanda haßeri war.Kendimi frEnLiyorum ama ßuqun frenLerim koptu yapmamam qereken we söLemem qerekenLeri söLedim.Su anSa yaptıkLarıma we söLedikLerime piSmanım ama onun duyguLarIyLada oynamak iStemiyorum.ßu Cuma ßuLuSacaz qercekLeri söLemenin wakti qeLdi Sanırım,ßu iş uzarSa ßaya kotu oLayLarın aksedeCeqini hiSsediyorum.Sencede öyLe yapmaLıyım dimi qunLuk.NySs.. yazmak iİi qeLdi ßiraz kendimi hafifLemis hiSsettim yarIn qorusmek üzere cici ßaq kendine...

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri