Nasıl sevdim bilmiyorum.

Beyefendi

Kayıtlı Üye
Koca kent sessiz kaldı bi anda.. Öyle bi haykırdım ki sevgimi.. Sustu.. Korktu.. Anladı bu sevda ile başa çıkamayacağını.. Ve kimdi bu gencin bu sevdasını, koskoca kente kafa tutacak kadar kuvvetli hale getiren kişi.. Merak etti sordu koskoca kent.. Gösteremedim.. Yoktun yanımda..

Bi an benim sevgimden şüphe etti koca kent.. Böyle bi sevda yok, o yokken bu kadar güçlü yaşayamazsın dedi.. Anlatmalıydım ona nasıl sevdiğimi.. Sadece sen değil bütü şehir anlamalıydı seni nasıl sevdiğimi.. Yüreğim bana öyle bi güç verdi ki.. Bi anda bütün duygularım bir güç oldu.. Bütün gücünü tüketene kadar boşalttı bu sevdayı tüm kente.. İlk seferinden çok ama çok güçlüydü bu sefer.. Koskoca kent değil bu sevdaya karşı çıkmak, sevdayı anlayamadı bile.. Bi anda bu sevdanın içinde buldu kendini.. Artık bi sevda kentiydi o..

Bu sefer daha çok merak etti sevda kenti.. Bütün kötülüğüyle herkesi karamsar yapan, bütün duyguları sömüren kendisi, nasıl bi sevdayla savaşmıştı? Bi kişi nasıl böyle bi sevgi yaşatabilirdi.. Hiç böylesiyle karşılaşmadım.. Sen nasıl sevdin diye sordu? O bile anlamadı nasıl sevdiğimi.. Sen nasıl anlıycaksın..

Ben koskoca kenti bu sevdayla yaşatıyorum artık.. Bütün herkes sevgisinin kuvvetini bu sevdadan almaya başladı.. O kadar güçlü seviyorum seni.. Bitmeyecek, tükenmeyecek bi sevgiyle..

Sonra ben merak etmeye başladım.. Neydin sen? Nasıl sevdim seni? Bütün koca kenti nasıl yendim bu sevdayla.. Bu sevda nasıl bi sevda ki, kent bile diz çöktü önümde?

Ben bile bilmiyorum nasıl sevdiğimi.. Senin bilmeni beklemiyorum..

-Kendi yazımdır-
-Beyefendi-

---> Nasıl sevdim bilmiyorum.

Birbirini tamamlayan cümlelerin arasından en anlamlarını çıkartıp bunu beğendim demiyorum, hepsi harika yüreğinin aynası olmuş tam anlamıyla. Yüreğine sağlık, kaleminden hep sevgi, mutluluk dökülür umarım Beyefendim.

İnsan sevince yüreği ne güzel dilleniyo..
Ne kadar güzel yazmışsın canım benim,harikasın =)
Bu koca sevgin seni hiiç yalnız bırakmaz umarım.

Umarım. Kimse kimseyi bırakmasın ama bir kişi seni bıraksın. Ya da ben bıraktırtacam zaten. :p

sevmek gercekten kotu bir sey
herkesin sevdigi olsun ama kimse sevdigini birakmasin

Umarım. Kimse kimseyi bırakmasın ama bir kişi seni bıraksın. Ya da ben bıraktırtacam zaten. :p

Şimdi ettiğin onca güzellik arasında bu laf olacak şeymiydi :D
Kimse kimseyi bırakmasınnnnnnnnnnnnnnnnnnn. Mutlu mesut yaşayalım. O beni bırakırsa senin de birini bırakman lazım, yoksa döverim haberin olsun :pp

Şimdi ettiğin onca güzellik arasında bu laf olacak şeymiydi :D
Kimse kimseyi bırakmasınnnnnnnnnnnnnnnnnnn. Mutlu mesut yaşayalım. O beni bırakırsa senin de birini bırakman lazım, yoksa döverim haberin olsun :pp

O birini neden bırakıyor yaaaa? Kimse kimseyi bırakmasın, sende bırakma hatta siz erin muradınıza biz çıkalım kerevetine! :rolleyes:

Şimdi o dediğim ona göz dağı olcaktı :pp Senle hiç bir alakası yok yaniiii :D O beni ayırmak istiyoo kızıyorum ama anlamıyoo, bide göz dağı vereyim dedim :pp

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri