Nasıl etkilerim (:

Stanlein

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben birini seviyorm ona sevdigimi söyledim hiçbişey demedi şimdi benle konuşmuyo neden bilmyiorm her neyse nasıl yapıp onu etkileye bilrm ltfn yardım :55:

---> Nasıl etkilerim :)

bence salla daha yaşın ufak daha çook kız çıkar karşınaa..

xD

Söledin konusmuyorsa asık demekdır xD yOK Kardesım acıkcası istemiyordur bi insanı etkilemek icin cabaya gerek yok senin en ufak hareketın senın dunyanın tatlısı yapabılır o yuzden ugrasma baska kanallara yöneL.

icon10.gif
hıhıhı çok haklısın

xD

Söledin konusmuyorsa asık demekdır xD yOK Kardesım acıkcası istemiyordur bi insanı etkilemek icin cabaya gerek yok senin en ufak hareketın senın dunyanın tatlısı yapabılır o yuzden ugrasma baska kanallara yöneL.

Bu arkadas buranin Ask doktoru

sen en iyisi onu dinle :D

yanına git neden konuşmadığını sor duygularını açıkca söylemek gayet normal bişey oldugunu açıkla

uzaktan uzaktan ona bakıp senı görmesini sağla bi süre sora senı farkedicektir ettikten sora hafif bi gülümseme at en azından oda sana gülümseme atar

o sıra yanına git nasılsın gecenki sölediklerim için kusura bakma bi an boş bulundum de oda sana ne düşündüklerini ozaman söyler sende olumsuz bi yanıt alınca peşini bırak o kızın ama yine uzaktan uzaktan takip et sana baktıgında felan kafanı döndür bakma hiç böle olunca kız bütün sucu kendınde arıyacak sonra o kız neden böle yapıyosun diye senın yanına gelecek ve sen onu etkilemiş olup peşinden kosturmaya başlıyacaksın ve ipleri eline alacaksın xD

bu kıyagı kimseye yapmam bak yine iyisin xD

uzaktan uzaktan ona bakıp senı görmesini sağla bi süre sora senı farkedicektir ettikten sora hafif bi gülümseme at en azından oda sana gülümseme atar

o sıra yanına git nasılsın gecenki sölediklerim için kusura bakma bi an boş bulundum de oda sana ne düşündüklerini ozaman söyler sende olumsuz bi yanıt alınca peşini bırak o kızın ama yine uzaktan uzaktan takip et sana baktıgında felan kafanı döndür bakma hiç böle olunca kız bütün sucu kendınde arıyacak sonra o kız neden böle yapıyosun diye senın yanına gelecek ve sen onu etkilemiş olup peşinden kosturmaya başlıyacaksın ve ipleri eline alacaksın xD

bu kıyagı kimseye yapmam bak yine iyisin xD

Eyw abim çok iyisn sağoll deniyicem (:)

Sercanın bi konuda yorumuna alıntı yapıp adam prof demiştin ya hani şimdi bunu senin için ben diyorum xD

İtirafına gelince Anıla katılıyorum gülmemesi imkansız -))

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri